bifikirbifikir

Mi Watch Lite

Xiaomi
Mi Watch Lite

Mi Watch Lite, son dönemde herkesin kolunda görmeye başladığımız, Xiaomi firmasına ait piyat performans odaklı bir akıllı saat modelidir. Xiaomi firmasına ait olması, saatte herhangi bir problem çıktığında karşınızda bir muhatap olacağını garanti eder. Saat model olarak ise kare formda, güzel bir estetiğe sahiptir. Özellikle kadın tüketicilerin dert yandığı kaba bir görünümü yoktur. Yani kadınların şık bileklerine yakışacak şıklık ve zarifliğe sahip bir görünüme sahip. Ayrıca teknolojik bir görünümü de saatseverlere sunan akıllı saat, görsel kalitesinin yanına 5-6 gün giden şarj süresi ekleyerek batarya konusunda da sınıfı geçen bir performans veriyor.

Android uyumlu işletim sistemi ve Xiaomi Wear uygulaması aracılığıyla bir sürü ara yüz seçeneğine ulaşarak saatinizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, tarzınıza en uygun stili yansıtabilirsiniz. Diğer özelliklerinden de bahsetmek gerekirse; ekipman olarak konum sensörü ve kendisine ait GPS ekipmanları sunan saat, 50 metreye kadar da suya dayanıklı bir ürün. Batarya tipi Li- Polymer’dir. Ekranı ise TFT LCD’dir. Ekran boyutu 1.4 cm’dir. 1 GB bellek kapasitesi vardır. Ayrıca batarya ömrü 9 gün, batarya kapasitesi ise 230 mAh’dir. Bluetooth özelliği olan bir akıllı saattir. 320 pixels çözünürlüğü ve 120 dakika şarj süresi vardır. Pil ömrü ise beklemede iken tam 10 saattir. Saatin boyutları ise spesifik olarak şöyledir: Kayış boyutu 140-210, genişliği 41 cm, yüksekliği 35 cm, derinliği ise 11 cm’dir. Ayrıca akıllı saatin çevre ölçüsü de 133 cm’dir. 2 yıl resmi üretici garantili olup üretim yeri Çin’dir. Tüm bu özelliklerin yanı sıra ürünün sunduğu “Uyku İzleme Modu,” gece uykularınızı bir çizelge gibi takip ederek uykunuzu düzene sokmak üzere tasarlanmış.

Xiaomi Mi Watch Lite, gündelik hayatın hızına mobil kolaylığı ile yetişmek isteyen zamanı değerli olanlar için son derece uygun bir cihaz. Akıllı saatinizle hem gelen çağrıları hem de uygulama bildirimleri ve e postalarınızı okuyabilir, zamanınızı daha iyi yönetebilirsiniz.

9,3

(1)

Benzer Şeyler
Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8, teknoloji devi Apple’ın Eylül 2022 tarihinde tanıttığı akıllı saat modelidir. Bilhassa...

Amazfit T-Rex 2

Amazfit markasının fiyat performans açısından en başarılı modellerinden biri olarak lanse edilen Amazfit T-Rex 2,...

Apple Watch Nike Series 8

Apple Watch Nike Series 8, ünlü teknoloji devi Apple’ın “Watch” serisinin bugüne kadar üretilen en...