bifikirbifikir

Vestel Sefa 4000 X Çay Makinesi

Vestel
Vestel Sefa 4000 X Çay Makinesi

Evlerimizde kullandığımız çay makinelerinin çayın aromasını olumsuz anlamda etkilememesi, çayı tam ideal sıcaklıkta demlemesi ve bu sıcaklığı muhafaza edebilmesi, kaliteli ve uzun ömürlü olması bizim için çok önemli. Çünkü çay yeme içme kültürümüzde çok önemli bir yer tutuyor ve haliyle hiçbirimiz kötü demlenmiş ya da tadından ödün vermiş bir çay içmek istemiyoruz. Vestel Sefa 4000 X Çay Makinesi, kullanıcılarının büyük çoğunluğundan tam not almayı başarmış ve önemli satış rakamlarına ulaşmış bir çay makinesi modeli. 

Su ısıtıcı ve/veya demlik hazneleri plastik ve benzeri malzemeler kullanılarak üretilen modeller, hem uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunmak hem de çayın gerçek tadını koruyabilmek açısından sınıfta kalabiliyor. Ancak Vestel Sefa 4000 X Çay Makinesi’nin hem su ısıtıcı ve demlik bölümleri hem de çay filtresi paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanmış. Bu sayede oldukça uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunmanın ve çayın gerçek tadını korumanın yanı sıra, temizlik işleminde de size zamandan ve efordan kazandırabiliyor. 

Vestel Sefa 4000 X Çay Makinesi sık sık kalabalık misafirler ağırlayan evler ya da geniş aileler tarafından da gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir model. Çünkü bu ürünün demlik kapasitesi 1,1 litre, su ısıtıcı kapasitesi ise 1,7 litre. Böylelikle tek seferde ve zahmetsizce çok sayıda kişiye yetebilecek kadar çay demleyebiliyorsunuz. Gizli rezistanslara sahip olan cihazda 1800 W’lık güçlü bir motor kullanılmış. Güç tabanı 360 derece dönebiliyor ve su kaynadığında cihaz otomatik olarak sıcak tutma fonksiyonuna geçiyor. Böylece çay keyfiniz sona erene kadar, çay ideal sıcaklıkta kalıyor. Suyu tekrar tekrar kaynatmaya ihtiyaç duymadığınız için enerjiden de tasarruf edebiliyorsunuz. 

Su ısıtıcı haznesi boşaldığında güvenliğinizi sağlamak için çalışmayı otomatik olarak durduran Vesel Sefa 4000 X Çay Makinesi, iki hazneye de uyumlu kapağı sayesinde yalnızca su ısıtıcı olarak da kullanılabiliyor.

İlgili İçerikler

Evlerimizin değişilmez parçalarından olan ve hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu beyaz eşyaların başında gelen buzdolapları, hayatımızda önemli ve kritik bir...

Ülkece yeme içme kültürümüzün vazgeçilmez bir unsurunu oluşturan çay, günün her anına ve her ruh haline eşlik edebiliyor. Dost sohbetlerinden...

0

(0)

Benzer Şeyler
Karaca Çaysever Robotea 3 in 1 Konuşan Otomatik Çay Makinesi

Mutfağınızda size ideal sıcaklıkta ve lezzette çay ve kahve demleyen bir makine olsun, üstüne bir...

Bosch TTA5603 Çay Makinesi

Yeme içme kültürümüzün en önemli unsurlarından biri olarak görülen çay, hem her ruh halimize hem...

Schafer Gourmemaxx Cam Çay Makinesi

Gündelik hayatımızda en sık tükettiğimiz içeceklerden biri olan çayı evinizde de tam ağzınıza layık şekilde,...