bifikirbifikir

Homend Royaltea 1709h Konuşan Çay Makinesi

Homend
Homend Royaltea 1709h Konuşan Çay Makinesi

Yeme içme kültürümüzün çok önemli bir parçasını oluşturan çay, neredeyse toplumumuzun tamamı tarafından çok seviliyor. Çaya bayılmayanlar bile bir sohbet arasında ya da iş molasında küçük bir bardak çay yudumlamayı tercih edebiliyor. Birçoğumuzun da çay tiryakisi olduğu düşünülürse, evlerimizde de ideal lezzette ve aromada çay demlemeyi çok önemsiyoruz. Bu sayede çay makineleri modelleri de günden güne daha gelişmiş ve optimal özellikler eşliğinde piyasaya sürülüyor. Homend imzalı Royaltea 1709h Konuşan Çay Makinesi de yenilikçi modeller arasında. Çünkü bu cihaz -isminden de anlaşılabileceği üzere- hem konuşuyor hem de bebeği olan aileler için mama suyu hazırlayabiliyor. 

Homend Royaltea 1709h Konuşan Çay Makinesi 1800 W motor gücüne sahip. Ürünün çelikten üretilmiş demliği 1 litre kapasiteli. Yine çelik gövdeyle tasarlanmış su ısıtıcının kapasitesi ise 1,9 litre. Ürünün özel tasarımlı kapağı hem demlik hem de su ısıtıcı bölümlerine uyumlu olduğu için, bu cihazı dilerseniz sadece su ısıtmak için kullanmanız da mümkün. Çayı demledikten sonra otomatik sıcak tutma fonksiyonunu aktif hale getiren ve iki saat boyunca çayı 95 santigrat derece sıcaklıkta tutan Homend Royaltea 1709h Konuşan Çay Makinesi, su kaynadığında ya da demleme işlemi tamamlandığında konuşarak size haber de veriyor. Ürünün demlik bölümünde %100 çelikten üretilen bir çay filtresi mevcut. Bu sayede çayın rengi de aroması da ideal şekilde kalabiliyor. 

Özel gagalı tasarımı sayesinde su sızdırma problemi yaşatmayan Homend Royaltea 1709h Konuşan Çay Makinesi, mama suyu hazırlama özelliğine de sahip. Bir düğmeye basmanız yeterli. Bu durumda cihaz suyu önce 100 santigrat derecede kaynatıyor ve ardından 40 santigrat dereceye kadar düşürüyor. Bu şekilde sıcaklığı beş saat boyunca sabit tutarak suyu bakteri ve mikroplardan arındırabiliyor. Ayrıca, su haznesi boşaldığında otomatik olarak çalışmayı durduruyor.

İlgili İçerikler

Ülkece yeme içme kültürümüzün vazgeçilmez bir unsurunu oluşturan çay, günün her anına ve her ruh haline eşlik edebiliyor. Dost sohbetlerinden...

10

(1)

Benzer Şeyler
Karaca Çaysever Robotea 3 in 1 Konuşan Otomatik Çay Makinesi

Mutfağınızda size ideal sıcaklıkta ve lezzette çay ve kahve demleyen bir makine olsun, üstüne bir...

Bosch TTA5603 Çay Makinesi

Yeme içme kültürümüzün en önemli unsurlarından biri olarak görülen çay, hem her ruh halimize hem...

Arzum AR3051-INX Çaycı Lux Çay Makinesi

Ülkece neredeyse her birimizin günde en az bir bardak tükettiği çay, mutfaklarımızın da vazgeçilmezi haline...