bifikirbifikir

Emsan Bella Gusto Susuz Çalışma Emniyetli Elektrikli Çaycı

Emsan
Emsan Bella Gusto Susuz Çalışma Emniyetli Elektrikli Çaycı

Evinizde nefis ve tavşan kanı çaylar demlemek, üstelik bunu yaparken efordan ve zamandan maksimum tasarruf sağlamak istiyorsanız Emsan Bella Gusto Susuz Çalışma Emniyetli Elektrikli Çaycı modeli tam da ihtiyacınız olan ürün olabilir. 1970’li yıllardaki parlak dönemlerine geçtiğimiz yıllarda Karaca tarafından satın alındıktan sonra hızlı bir dönüş yapmanın taşlarını döşeyen Emsan, küçük ev aletleri ve mutfak eşyaları alanlarında rüştünü çoktan ispatlamış bir marka. Markanın bu çaycı modeli de kullanıcılarının büyük çoğunluğundan tam not almayı başarmış gibi görünüyor. Emsan Bella Gusto Susuz Çalışma Emniyetli Elektrikli Çaycı’nın hem demlik ve su ısıtıcı gövdesi hem de çay filtresi paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş. Bu sayede çay yapraklarının kendine has gerçek aroması her bardak çayda korunabiliyor. 

Emsan Bella Gusto Susuz Çalışma Emniyetli Elektrikli Çaycı ile kalabalık misafirlerinize ya da geniş ailenize yetecek kadar çayı tek seferde demlemek de oldukça kolay. Çünkü bu ürünün su ısıtıcı haznesi 1,8 litre, demlik haznesi ise 0,7 litre kapasiteli. Demlik haznesinde hâlihazırda paslanmaz çelik filtre bulunduğu için, çayı bardağa koyarken süzme mecburiyetinden kurtuluyorsunuz. 1800 W’lık ısıtma gücü sayesinde suyu oldukça kısa bir sürede kaynatabilen ürün, otomatik sıcak tutma fonksiyonu sayesinde çayın, çay keyfiniz sona erene kadar ideal sıcaklıkta kalmasını sağlıyor. Cihazın güç tabanı 360 derece dönebilen şekilde tasarlandığı için daha konforlu ve pratik bir kullanım deneyimi yaşayabiliyorsunuz. 

Emsan Bella Gusto Susuz Çalışma Emniyetli Elektrikli Çaycı, isminden de anlaşılabileceği üzere su haznesinde su kalmadığında otomatik olarak kapanma özelliğine sahip. Bu emniyet sistemi de size çayın altını açık unuttuğunuz ya da haznedeki suyun bittiğini fark etmediğiniz anlarda ekstra güvenlik sağlıyor. Yedi yıl kullanım ömrü vadeden ürün, aynı zamanda iki yıl boyunca garanti kapsamında.

İlgili İçerikler

Ülkece yeme içme kültürümüzün vazgeçilmez bir unsurunu oluşturan çay, günün her anına ve her ruh haline eşlik edebiliyor. Dost sohbetlerinden...

8,8

(1)

Benzer Şeyler
Karaca Çaysever Robotea 3 in 1 Konuşan Otomatik Çay Makinesi

Mutfağınızda size ideal sıcaklıkta ve lezzette çay ve kahve demleyen bir makine olsun, üstüne bir...

Bosch TTA5603 Çay Makinesi

Yeme içme kültürümüzün en önemli unsurlarından biri olarak görülen çay, hem her ruh halimize hem...

Schafer Gourmemaxx Cam Çay Makinesi

Gündelik hayatımızda en sık tükettiğimiz içeceklerden biri olan çayı evinizde de tam ağzınıza layık şekilde,...