bifikirbifikir

Arçelik CM 6964 Resital Çay Makinesi

Arçelik
Arçelik CM 6964 Resital Çay Makinesi

Çay makinesi dendiğinde akla ilk gelen ve en çok tercih edilen markalardan biri olan Arçelik, farklı ihtiyaçlara ve bütçe aralıklarına hitap eden birçok farklı model geliştirmiş durumda. Bunlar içinde daha uygun fiyatlı seçeneklerden farklı malzemeler kullanılarak geliştirilmiş olanlara kadar birçok farklı alternatif yer alıyor. Markanın en sevilen çay makinesi modellerinden biri olan Arçelik CM 6964 Resital Çay Makinesi ise özellikle cam çay makinesi modellerini tercih edenler için ideal bir seçenek. Son derece şık ve zarif bir görünüme sahip olan bu cihazın su ısıtıcı gövdesi ve demlik bölümü, kırılmaya karşı dayanıklılığı dört kata kadar artırılmış cam kullanılarak tasarlanmış. Şeffaf tasarım sayesinde hem su ısıtıcı hem de demlik bölümlerinin içerisinde ne kadar çay ya da su kaldığını sürekli olarak takip edebiliyorsunuz. 

Arçelik CM 6964 Resital Çay Makinesi’nin demliğine kolayca takılıp çıkarılabilen çay filtresi paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş. Bu sayede çayın ideal lezzeti ve rengi bozulmadan demleme işlemi yapılabiliyor. Ürünün su ısıtıcı kapasitesi 2 litre. Demlik ise 0,8 litre kapasiteli. Bu sayede de geniş aileler ya da kalabalık misafirler için de son derece tatmin edici bir hacim sunuyor. Cihazın mavi ve kırmızı ışıklı göstergesi aracılığıyla, suyun kaynayıp kaynamadığını takip edebiliyorsunuz. Su kaynatılırken kırmızı yanan bu gösterge mavi ışığa döndüğünde cihaz otomatik olarak sıcak tutma fonksiyonuna geçiyor. Böylece çay keyfiniz bitene kadar çayınız ideal sıcaklıkta tutuluyor. 

Motor gücü 1900 W olan Arçelik CM 6964 Resital Çay Makinesi’nin belirli bir süre boyunca kullanılmadığı takdirde otomatik kapanma özelliği de mevcut. Güç tabanı 360 derece dönebilen şekilde tasarlandığı için son derece konforlu bir kullanım deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Cihazın özel kapağı hem su ısıtıcı hem de demlik bölümleriyle uyumlu. Bu sayede ürünü yalnızca su ısıtmak için de kullanabiliyorsunuz.

İlgili İçerikler

Evlerimizin değişilmez parçalarından olan ve hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu beyaz eşyaların başında gelen buzdolapları, hayatımızda önemli ve kritik bir...

Ülkece yeme içme kültürümüzün vazgeçilmez bir unsurunu oluşturan çay, günün her anına ve her ruh haline eşlik edebiliyor. Dost sohbetlerinden...

8,8

(1)

Benzer Şeyler
Karaca Çaysever Robotea 3 in 1 Konuşan Otomatik Çay Makinesi

Mutfağınızda size ideal sıcaklıkta ve lezzette çay ve kahve demleyen bir makine olsun, üstüne bir...

Bosch TTA5603 Çay Makinesi

Yeme içme kültürümüzün en önemli unsurlarından biri olarak görülen çay, hem her ruh halimize hem...

Schafer Gourmemaxx Cam Çay Makinesi

Gündelik hayatımızda en sık tükettiğimiz içeceklerden biri olan çayı evinizde de tam ağzınıza layık şekilde,...