bifikirbifikir
Oppo Cep Telefonları

Oppo Cep Telefonları

Oppo Kategori Puanı
9,4(10)

Oppo Cep Telefonları

Oppo A91

Oppo akıllı telefon piyasasına hızlı bir giriş yapmıştı. Şirket, akıllı telefonları pazarda geçerlilik kazanmaya başlayınca...

Oppo Find X2

Oppo, Find serisi ile üst segment akıllı telefonlar üretmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda ürettiği modellerden birisi...

Oppo A73

Oppo, 2020 yılının sonlarında A73 modelini piyasaya sürdü. Akıllı telefon pazarında son dönemin söz sahibi...

Oppo, 2021 yılında A serisi telefonlarına bir yenisini ekleyerek A74 modelini piyasaya sundu. Giriş ve...

Çinli üreitici Oppo, bütçe dostu telefonu A12’yi 2020 yılının bahar aylarında piyasaya sürdü. Endonezya pazarı...

Oppo Reno 4 Pro

Çinli üretici Oppo’nun tam bir amiral gemisi diyebileceğimiz akıllı telefonu Reno 4 Pro, 2020 yılında...

Find X5 Pro, Oppo tarafından 2022 yılında piyasaya sürülmüştür.218 gram ağırlığındaki amiral gemisi bu...

Çinli üretici Oppo, 2021 yılı içerisinde yeni amiral gemisi akıllı telefonu Oppo Reno 5’i piyasaya...

Oppo, hem bütçe dostu telefonlarına bir yenisini eklemek hem de performansı ile iddialı bir model...

Orta segment bir akıllı telefon arayanların tercih listelerinde genellikle yer alan Oppo Reno 5 Lite,...

Oppo A54

Her segmentten akıllı telefon üreten Oppo, 2021 yılının yaz aylarında yepyeni bir model ile karışımıza...

Ülkemizde, son yılların en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından Oppo, 2020 yılında piyasaya sürdüğü...

Oppo A55, Ekim 2021’de uygun fiyatlı bir akıllı telefon olarak karşımıza çıktı. Temel teknolojileri barındırması...

Pil ömrü en uzun olan telefonlardan bir tanesi olan Oppo A54, ihtiyaç duyduğu enerjiyi 5000...

2020 yılının Ocak ayında kullanıcılar ile buluşan Oppo Realme 5i için tam bir fiyat performans...

Oppo’nun Haziran 2019’da satışa sunulan akıllı telefon modeli Reno 10x Zoom üst segment bir ürün....

Daha Fazla Göster

Oppo Cep Telefonları

Çin menşeli ünlü teknoloji markası Oppo, cep telefonu piyasasına kapılarını 2008 yılında açtı. Dünyanın saygın teknoloji markalarından biri olan BBK Electronics bünyesinde kurulan bir marka olan Oppo, cep telefonu piyasasına 2008’de girmesine rağmen markanın kuruluşu daha eskilere dayanıyor. Oppo markasının oluşturulmasına ait ilk fikir 2001 yılında ortaya atıldı. BBK Electronics şirketinin ortakları arasında bulunan Tony Chen ve Duan Yongping markanın tescilini almayı başardılar ve 2004 yılında, Oppo Electronics Corp. resmen kuruldu.

Şirket kurulduğu ilk yıllarda bluetooth kulaklık, MP3 çalar ve LCD ekran televizyon üretimi gerçekleştiriyordu. Günümüzde piyasayı kasıp kavuran Oppo bluetooth kulaklık modelleri air buds ve buds kökenini bu yıllarda üretilen atalarından alıyor. Yine günümüzde şirketin ürün yelpazesinde önemli yer tutan Oppo akıllı bileklik, Oppo bluetooth hoparlör gibi modellerin üretilmesi fikri de şirketin kuruluş yıllarına kadar dayanıyor.

Oppo firmasındaki asıl kuruluş amacı ise akıllı telefon üretmek ve dünya çapında her bütçeye uygun cep telefonlarını kullanıcılara ulaştırmak olarak biliniyor. Şirket bu doğrultuda ilk cep telefon modelini 2008 yılında tanıttı. İlk olarak Çin pazarı ve Asya pazarında Oppo cep telefonları satışa çıktı. Oppo, ilk modeli A103 ve 2009’da piyasaya çıkan ikinci modeli A520 ile hedeflediği başarıyı kısa sürede yakaladı. Fiyat performans ürünü telefonları ile Asya pazarında büyük oyuncu konumuna gelen Oppo, ürün yelpazesini ve hedef kullanıcı kitlesini genişletmeye karar verdi.

Oppo, standart cep telefonları alanında yakaladığı başarı sonrası ilk akıllı telefon modeli olan X903 ile kullanıcılarını 2011 yılında tanıştırdı. Akıllı telefon pazarına da hızlı bir giriş yapan şirket, kısa sürede inanılmaz satış rakamları yakaladı ve üretim operasyonlarını genişletme kararı aldı. 2012 yılına geldiğimizde şirket, Oppo efsanesine dönüşecek olan Find serisini piyasaya sürdü ve o güne kadar üretilmiş en ince akıllı telefonu üretti. Dünyanın en ince aklı telefonu unvanını Oppo Find aldı.

Şirket, Oppo cep telefonları konusunda yakaladığı başarıyı öncelikle Endonezya, Hindistan, Singapur, Pakistan ve Bangladeş gibi ülkelerde kurduğu satış ağı ile taçlandırdı. Ardından bu ülkelerin bazılarında yeni üretim tesisleri kurdu ve markanın global ölçekte büyümesi böylece tam olarak başlamış oldu.

Oppo cep telefonları nasıl bilişim dünyasının dev markalarına kısa sürede rakip oldu derseniz, bunda en büyük payı Oppo bünyesinde çalışan Ar – Ge ekibine vermek gerekir. Oppo mühendisleri özellikle Android veritabanı üzerinden yarattıkları ve yalnızca Oppo cep telefonları modellerine özgü bir işletim sistemi olan ColorOS ile markaya rakipleri karşısında büyük avantaj getirdiler. Android sistem ile en kusursuz uyuma sahip alt işletim sistemi olarak kabul edilen ColorOS, Oppo’yu tüm rakipleri önünde bir adım öne geçirdi. Tabii ki işin donanım tarafını da unutmamak lazım; şirket, telefonlarında kullandığı malzeme kalitesi ve bu kaliteyi nispeten uygun fiyatlara sunması ile de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Oppo, fiyat - performans ürünü olan akıllı telefon modelleri dünya piyasasında çok önemli bir pazar payına sahip oldu.

Şirketin ürettiği ilk akıllı telefon modellerinden sonra, zamanın ve çağın ihtiyaçları doğrultusunda daha pek çok yeni Oppo modeli piyasaya çıktı. Şirket, Oppo markasını taşıyan yeni modeller piyasaya sürmeye devam ediyor. Kullanıcılarına pek çok farklı alternatif sunan Oppo, bir akıllı telefona sahip olmak isteyen herkes için alternatiflerini her geçen gün artırmaya ve model yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Oppo cep telefonları, son derece gelişmiş kamera sistemi, yüksek performanslı batarya ömrü, ColorOS işletim sisteminin getirdiği kolay kullanım gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor. Son modellerde gördüğümüz suya ve darbeye dayanıklılık ise Oppo’ya sınıf atlatıyor diyebiliriz.

Birbirinden farklı, çarpıcı tasarımları, son derece çeşitli renk yelpazesi, gelişmiş teknolojik özellikleri ile son dönemde piyasanın zirvesinde kendine yer bulan Oppo cep telefonu modelleri, kullanıcılarına kavuşmayı iple çekiyor.

Oppo Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

Kullanıcılar arasında en çok merak edilen konulardan biri de Oppo cep telefonu modelleri ve fiyatları. Oppo, bahsettiğimiz üzere piyasadaki akıllı telefon markaları arasında cazip fiyatları ve kalitesiyle dikkat çekiyor. Hal böyle olunca, her bütçeye göre bir Oppo cep telefonu modeli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Türkiye pazarına 2019 yılında giren Oppo, hızla kullanıcı kitlesini artırmayı başardı. Hatta aldığı yoğun talepler doğrultusunda Türkiye pazarındaki yerini sağlamlaştırmak isteyen şirket, üretim operasyonlarının bir kısmını ülkemizde kurduğu tesise taşıdı. Bunun sonucunda Türkiye’deki kullanıcılar Oppo cep telefonu modellerine nispeten daha uygun fiyatlara ulaşma şansına sahip oldular. Günümüzde en çok satan Oppo modelleri kuşkusuz Reno 4 ve Reno 5 serisi diyebiliriz. Oppo cep telefonu modelleri arasında yüksek performanslı serilerden olan Reno 4 ve Reno 5 serisinin haliyle fiyat etiketleri de ortalamanın üzerinde seyrediyor. Oppo Reno serisi Find X serisi ile birlikte markanın bilinen en pahalı telefonlarını bünyesinde barındırıyor. Tabii ki fiyat arttıkça telefondan alınan verim artıyor ve teknolojik özellikler açısından gelişmiş sistemler karşımıza çıkıyor.

Türkiye pazarında en çok talep gören Oppo cep telefonu modelleri arasında Oppo Reno4 Lite, Oppo Reno5 Lite, Oppo A15, Oppo A15s, Oppo A16 ve Oppo A74 yer alıyor. A serisine ait modeller daha mütevazı fiyat performans ürünleri olarak ön plana çıkıyor. Ancak aralarından A74 bu segmentin biraz dışına çıkıyor. A serisinin zirve modellerinden olan A74 kullanıcılarına üst düzey bir performans vaat ediyor. A15, A15s ve A16 ise başlangıç seviyesindeki kullanıcıların günlük ihtiyaçlarına göre tasarlanmış modeller olarak markanın ürün yelpazesinde yer alıyor. Bu modeller, 2000 Türk Lirası civarından başlayan fiyatları ile bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Oppo markası altında satılan modellerin ülkeden ülkeye veya bölgeden bölgeye farklılıklar gösterdiğini söylemekte de fayda var. Örnek vermek gerekirse, Avrupa pazarında yer bulan Oppo Find X3 Pro veya Oppo Reno5 Pro+ gibi modeller ülkemizde henüz satılmıyor. Türkiye pazarında satışa sunulan en pahalı Oppo modellerinden biri olan Oppo Find X2 12 bin Türk Lirası civarında bir fiyat etiketi ile satılıyor.

Oppo Android Cep Telefonları

Oppo cep telefonu modelleri, akıllı telefon piyasasında kendisine yer bulduğu günden bu yana dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. Android yazılım tabanından Oppo için özel geliştirilen ColorOS işletim sistemi, Oppo akıllı telefonların can damarını oluşturuyor.

Oppo, ColorOS işletim sistemini ilk olarak 2013 yılında kullanmaya başladı. Android 4.2 tabanlı işletim sistemi, piyasaya sürüldüğü yıl düşünüldüğünde gayet başarılı bir çalışma olarak nitelendirildi. Elbette ilk sürümün entegrasyon ve hız problemleri vardı. Fakat Oppo çok kısa süre içerisinde getirdiği güncellemeler ile ColorOS ve Android arasındaki entegrasyon seviyesini maksimum düzeye taşıdı. Şirket, akıllı telefon pazarına girdiği 2011 senesinin 5. yıldönümünde yayınladığı ColorOS 6.0 sürümü ile kullanıcılarının gönlünü tamamen fethetmeyi başardı. ColorOS 5.2.1 ile gelen yüksek oyun performansı ve yenilikçi arayüz tasarımı, ColorOS 6.0 ile çok daha stabil ve güçlü bir yapıya oturdu.

ColorOS 6.0 sonrası Oppo pek çok farklı işletim sistemi versiyonu yayınladı. Ancak bu süreçte en köklü değişiklikler ColorOS 9.0 ve ColorOS 11.0 versiyonları ile birlikte geldi.

2021 yılı itibari ile Oppo cep telefonu modelleri için gelen ColorOS 11.0, kullanıcılara yenilikçi ve son derece hızlı bir arayüz kullanma imkanı sundu. Aynı zamanda kullanıcılara daha çok serbestlik sağlayan, yaratıcılıklarını geliştirme imkanı sunan, gizlilik ve güvenlik tarafında da kontrollerin arttığı bir işletim sistemi gelmiş oldu. Andorid 11.0 versiyonunun hayata geçtiği bu günlerde, Oppo geliştirdiği ColorOS 11.0 ile taban işletim sistemiyle olan entegrasyon dengesini korumuş oldu.

2022 yılının ilk günlerinde gelen bir haber Oppo kullanıcılarını heyecanlandırdı. Android 12.0 tabanlı, ColorOS 12.0 işletim sisteminin yakın zamanda yayınlanacağı resmi olarak duyuruldu. Oppo, ColorOS 12.0 tabanını ilk olarak Find X3 Pro modelinde deneyeceğini açıkladı.

Oppo Cep Telefonları Özellikleri

Akıllı telefon piyasasının öncü şirketlerinden Oppo, ürettiği her yeni modelde kendisini geliştirmeye devam ediyor. Oppo cep telefonu modelleri, piyasaya çıktıkları yılların en iddialı akıl telefonları arasında yer bulmayı başarıyor. Bunda en büyük etken Oppo’nun yenilikçi yapısı ve donanım konusunda en iyi olma iddiası. Firma dünyada en yüksek donanım özelliklerine sahip telefonları üretme konusunda son derece gayretli ve bu gayret ürünlere de yansıyor. Hatırlarsanız Oppo, Find serisinde dünyanın en ince akıllı telefonunu tasarlamayı başarmıştı. Yine, 2014 yılında hızlı şarj teknolojisini telefonlarına entegre ederek piyasada ne kadar öncü bir şirket olduğunu ispatladı. 2018 yılına geldiğimizde ise Oppo, dünyanın yapılandırılmış ışık teknolojisini kullanan ve üç boyutlu görüntülerin ortaya çıkmasına olanak sağlayan, ilk 5G görüntülü aramasını gerçekleştirerek tarihe geçti.

Oppo, 5G teknolojisi konusunda yalnızca bir arama gerçekleştirmekle sınırlı kalmadı. Avrupa’nın piyasaya sunulan ilk 5G özellikli cep telefonu Oppo Reno 5G, 2019 yılında çıktı. Neredeyse aynı dönemde, Oppo markası altında, 5G uyumlu akıllı saatler, akıllı kulaklıklar ve sanal gerçeklik gözlükleri (VR) piyasaya çıktı.

Firmanın Türkiye pazarında en çok satan modellerine bakacak olursak, karşımıza ilk olarak Oppo Reno 4 Lite çıkıyor. Reno 4 Lite, MediaTek Helio P95 işlemci ile geliyor. 2,2 Ghz hızındaki 8 çekirdekli işlemciye, 8 GB RAM ve PowerVR GM9446 grafik işlemci eşlik ediyor. Telefonun tasarım konusunda da oldukça başarılı olduğunu söylemek gerek. Yine, Reno 4 Lite modelinin selefi olan Oppo Reno 5 Lite, en çok satanlar listesinde kendisine yer buluyor. Performans özellikleri bakımından Reno 4 Lite modeline oldukça benzeyen Reno 5 Lite, etkileyici kamera sistemi ve iyileştirilmiş batarya ömrü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Oppo cep telefonu modelleri arasında mütevazı bir yerde duran A15s modeli de ülkemizde en çok talep gören akıllı telefonlardan biri konumunda. Kaliteli bir IPS LCD ekrana sahip olan A15s, performans açısından da fiyatının hakkını veriyor. Normal kullanımda 48 saati çıkarabilen batarya ömrü de A15s modelini öne çıkarıyor.

Oppo En İyi Modeli Hangisi?

Akıllı telefon piyasasının önemli aktörlerinden olan Oppo markasına ait en iyi modelin hangisi olduğu konusu, kullanıcılar tarafından oldukça merak ediliyor. En iyi model gibi bir çıkarım yaparken pek çok farklı parametreye göre çıkan sonucun değişeceğini söylemeliyiz. Teknik özellikleri zirvede olan, son teknoloji donanım ile piyasaya sürülen modeller fiyat konusunda her bütçeye uygun olmayacağı gibi, uygun fiyatlı Oppo cep telefonu modelleri de profesyonel seviyedeki kullanıcıların ihtiyacını karşılamayacaktır. Bu nedenle, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun model hangisi ise onu seçmeniz doğru olacaktır.

Yeni bir akıllı telefon almadan önce, size uygunluğunu iyi araştırmanızı ve telefondan beklentilerinizi göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Bu aşamaları geçtikten sonra dilediğiniz Oppo cep telefonu modelini, bütçeniz doğrultusunda temin edebilirsiniz.

Yine de, subjektif bir değerlendirme yapacak olursak, Türkiye piyasasında satışta olan en iyi Oppo modeli, Oppo Find X2 veya 2022 itibari ile piyasaya taze giren Oppo Reno6 diyebiliriz. Bu iki model de teknolojik özellikler açısından markanın en yüksek donanıma sahip modelleri olarak ön plana çıkıyor. Fiyat – performas tarafında ise en iyi modeller Oppo A54, Oppo A73 ve Oppo A74 olarak sıralanabilir. Üç model de fiyatlarına göre son derece başarılı donanım ekipmanlarına ve gelişmiş özelliklere sahip.

Oppo Cep Telefonları Tasarım Özellikleri

Oppo, tasarım tarafında sadelik ve şıklığı ince detaylar ile birleştirmeyi seven bir marka. Oppo’ya ait naif tasarım tarzını hemen hemen her modelde açıkça görmek mümkün. Ağır ve kaba görünen kalıplardan olabildiğince uzak durmaya çalışan marka, uygun fiyata elegant bir tasarımı kullanıcılarına sunmayı hedefliyor.

Oppo, genel olarak tasarımlarında ultra ince bir gövde oluşturmayı hedefliyor. Aynı zamanda telefonlarının ağırlığının günümüz şartları göz önüne alındığında rakiplerine göre nispeten daha aşağıda tutmayı amaç ediniyor. Bu hedefler, Oppo cep telefonu modellerinin şık çizgilerini ortaya çıkaran ana unsurlar olarak kabul ediliyor.

Oppo cep telefonu modelleri arasında orta segmentte duran A74, markanın tasarım tarzını ve çizgisini en iyi aktaran telefonlardan biri diyebiliriz. Markanın adeta alışkanlığı haline gelen 3 boyutlu, eğimli arka kapak son derece şık duruyor. Renk seçenekleri arasında bulunan gece mavisi ve prizma siyahı yine Oppo’ya ait pek çok modelde görmeye alışık olduğumuz renkler. Kamera ünitesi de arka gövdede gayet dengeli yerleştirilmiş ve çok şık görünüyor. A74 modelinden örnek vererek aktardığımız tüm bu özellikler, pek çok Oppo cep telefonu modelinde karşımıza çıkıyor.

Çağımızda, akıllı telefonlarda en çok aranan özelliklerinden biri de iyi ve kaliteli bir ekran. Oppo ekran konusunda da hiç aşağıda kalmıyor. Başlangıç modellerinde IPS LCD ekrana rastlıyor olsak da orta ve üst segmentte gördüğümüz Super AMOLED ekran çeşitleri son derece başarılı işler ortaya koyuyor. Örneğin markanın amiral gemisi olarak nitelendirilen Oppo Find X2, 10 bit Super AMOLED ekran paneline sahip. Bu ekran cihaza 1 milyara kadar renk desteği sağlıyor.

Oppo Cep Telefonları Dayanıklı mı?

Akıllı telefon piyasasının yıldız markalarından biri olan Oppo, kalitesinden ödün vermiyor. Malzeme kalitesi açısından pek çok rakibini geride bırakan Oppo, fiyat etiketi çok daha yüksek olan markaları bile kalitesiyle kıskandırıyor. Firmanın temel hedeflerinden birisi de kalitesi yüksek ürünleri uygun fiyata kullanıcılara ulaştırmak diyebiliriz. Böyle bir motto ile yola çıkan firmanın ürettiği cep telefonu modellerinin dayanıklılığına güvenerek gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Oppo, parça kalitesi kadar, ürettiği telefonların temelde kasa, kamera ve ekran kısımlarının bir bütün halinde dayanıklılığına da son derece önem veriyor. Aynı zamanda, bazı Oppo cep telefonu modelleri suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasına sahip. Yüksek donanım özelliklerine sahip yüksek segmentte yer alan modeller direk su temasına ve toza dayanıklı iken daha ortalama modellere baktığımızda ise yalnızca su sıçramalarına ve makul miktarda toza karşı dayanıklı olduklarını görüyoruz. Bu durum gayet normal; piyasadaki tüm diğer markalar da dayanıklılık açısından aynı tutuma sahip.

Çin’den dünyaya açılan en büyük akıllı telefon markalarından biri olan Oppo, dayanıklılığı ile de ön plana çıkan bir marka olduğu için gönül rahatlığı ile Oppo cep telefonu modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Neden Oppo Almalıyım?

Birinci olarak, Oppo tam bir fiyat – performans telefonu. Piyasadaki diğer markalardan nispeten daha uygun fiyata üstün özellikli bir akıllı telefon almak istiyorsanız, gözlerinizi Oppo markasına çevirmenizi tavsiye ediyoruz. Kalite ile uygun fiyatı aynı çatı altında birleştiren marka kullanıcılarının bu doğrultuda yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Android tabanlı ColorOS işletim sisteminin kusursuz işleyişi ve Android yazılım tabanı ile son derece optimize çalışması Oppo cep telefonu modellerini hız konusunda zirveye taşıyor. Yine, yüksek kaliteli kamera ünitesi, çok daha pahalı telefonlara yaklaşan kasa kalitesi ve kusursuz tasarım detayları Oppo cep telefonlarını öne çıkarıyor.

Aynı zamanda, Çin menşeli markanın Türkiye’de üretim operasyonlarının bulunması ve pek çok modelin ülkemizde üretilmesi; yedek parça bulma kolaylığı, geniş servis ağı ve doğrudan destek alınabilmesi gibi konularda Oppo cep telefonu tercihini cazip hale getiriyor.

Oppo Cep Telefonu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bütün akıllı telefon modellerinde olduğu üzere Oppo cep telefonu modelleri de sürekli yazılımsal güncellemeler alarak yoluna devam ediyor. Aynı zamanda, yeni çıkan modeller her zaman çağın şartlarını daha kolay yakalayabilecek şekilde piyasaya sunuluyor. Bütçeniz doğrultusunda işletim sistemi ve donanım açısından en güncel Oppo cep telefonu modelini almanız uzun süreli kullanım yapabilmeniz açısından faydanıza olacaktır. Yine de bütçe olarak geniş bir fiyat aralığında pek çok farklı model olduğu için fiyat – performans doğrultusunda seçim yapmanızı öneriyoruz.

Oppo yetkili satıcıları tarafından satılan ve Oppo Türkiye garantili cihazları tercih etmeniz, yaşayacağınız herhangi bir teknik problemde sorununuzun daha rahat çözülmesi adına önemli bir ayrıntı diyebiliriz.

  • Türkiye piyasasında satışta olan en iyi Oppo modeli, Oppo Find X2 veya 2022 itibari ile piyasaya taze giren Oppo Reno6 diyebiliriz. Bu iki model de teknolojik özellikler açısından markanın en yüksek donanıma sahip modelleri olarak ön plana çıkıyor. Fiyat – performas tarafında ise en iyi modeller Oppo A54, Oppo A73 ve Oppo A74 olarak sıralanabilir. Üç model de fiyatlarına göre son derece başarılı donanım ekipmanlarına ve gelişmiş özelliklere sahip.

  • Akıllı telefon piyasasının yıldız markalarından biri olan Oppo, kalitesinden ödün vermiyor. Malzeme kalitesi açısından pek çok rakibini geride bırakan Oppo, fiyat etiketi çok daha yüksek olan markaları bile kalitesiyle kıskandırıyor. Firmanın temel hedeflerinden birisi de kalitesi yüksek ürünleri uygun fiyata kullanıcılara ulaştırmak diyebiliriz. Böyle bir motto ile yola çıkan firmanın ürettiği cep telefonu modellerinin dayanıklılığına güvenerek gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

  • Bütün akıllı telefon modellerinde olduğu üzere Oppo cep telefonu modelleri de sürekli yazılımsal güncellemeler alarak yoluna devam ediyor. Aynı zamanda, yeni çıkan modeller her zaman çağın şartlarını daha kolay yakalayabilecek şekilde piyasaya sunuluyor. Bütçeniz doğrultusunda işletim sistemi ve donanım açısından en güncel Oppo cep telefonu modelini almanız uzun süreli kullanım yapabilmeniz açısından faydanıza olacaktır.

İlgili İçerikler

Akıllı telefon alırken çoğumuzun en çok önem verdiği özelliklerden biri de telefonun kamerası zira profesyonel fotoğrafçı değilsek yanımızda fotoğraf makinesi...

Cep telefonu söz konusu olunca hepimizi alıyor bir telaş: acaba hangisi daha iyi? Kamerasının pikseli yüksek mi? Kaliteli fotoğraf ve...

Gelişen ve değişen dünya düzenine herkes bir tanımlama yapıyor. Kimisi dijital çağ, kimisi küresel çılgınlık ya da buna benzer nice...

Çin merkezli bir teknoloji üreticisi olan Oppo, fiyat performans dengesi ve kalite açısından başarılı bulunan akıllı telefon modelleri sayesinde ülkemizde...

Oppo’nun ürün yelpazesinde en önemli yer doğal olarak akıllı cep telefonları olsa da, markanın üretim yaptığı tek alan cep telefonu...

Yeni bir telefon alacaksın ve üst segment, yani özellikleri diğer cihazlara kıyasla çok daha iyi olan bir ürün sahibi olmak...

Popüler İçerikler
Amiral Gemisi Android Cep Telefonları: Sence En İyi Android Telefon Hangisi? Cep Telefonu
Amiral Gemisi Android Cep Telefonları: Sence En İyi Android Telefon Hangisi?

Yeni bir telefon alacaksın ve üst segment, yani özellikleri diğer...

Oppo A74 Detaylı İnceleme: Oppo A74 Alınır mı? Cep Telefonu
Oppo A74 Detaylı İnceleme: Oppo A74 Alınır mı?

Çin merkezli bir teknoloji üreticisi olan Oppo, fiyat performans dengesi...

Sence En İyi Kameralı Android Cep Telefonu Hangisi? Cep Telefonu
Sence En İyi Kameralı Android Cep Telefonu Hangisi?

Akıllı telefon alırken çoğumuzun en çok önem verdiği özelliklerden biri...