bifikirbifikir
Samsung Cep Telefonları

Samsung Cep Telefonları

Samsung Kategori Puanı
8,7(35)

Samsung Cep Telefonları

Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung tarafından Şubat 2023’te piyasaya sürülen Galaxy S23 serisinin en üstün özelliklere sahip olan telefonu...

Samsung Galaxy S23

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından ve akıllı telefon devlerinden Samsung 2023 yılının ilk günlerinde beklenen...

Samsung Galaxy Z Fold4

Samsung akıllı telefon ailesinin yeni katlanabilir üyesi Samsung Galaxy Z Fold4 ilk kez 2022 yılında...

Samsug Galaxy Z Flip4

Samsung Galaxy Z Flip4, Galaxy Fold4 ile birlikte Samsung’un 2022 yılı içerisinde piyasaya sürdüğü iki...

Samsung Galaxy S22 Plus 5G

Galaxy S22 Plus 5G, Samsung tarafından Şubat 2022’de piyasaya sürülen Galaxy S22 serisinin ortancası. Telefonla...

Samsung Galaxy M21

Samsung Galaxy M21, bir akıllı telefonun sunduğu tüm özelliklerden faydalanmak ama yine de bir servet...

Samsung Galaxy Z Fold 3

Galaxy Z Fold 3 model akıllı telefon, Samsung tarafından 2021 Ağustos’ta piyasaya sürülmüştür.Amiral gemisi...

Samsung Galaxy S23+

Samsung Galaxy S23+ Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 2023 yılında piyasaya sürdüğü “S23” sersinin ortanca...

Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Samsung tarafından Şubat 2022’de piyasaya sürülen Galaxy S22 serisinin en büyük abisi olan Ultra, sağlam...

Samsung Galaxy S21 5G

Galaxy S21, Samsung’un Galaxy S21 serisinin en çömez telefonu. Çömez dedik diye kötü sanmayın, üst...

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Samsung’un 14 Ocak 2021 tarihinde tanıttığı Galaxy S21 5G serisinin en canavarı, adı üstünde o...

Samsung Galaxy S21 Plus 5G

6,7 inç ekrana sahip Galaxy S21 Plus, Samsung’un Galaxy S21 serisinin ortancası.Serinin diğer telefonlarında...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Galaxy Note20 Ultra, 2020 Ağustos’unda piyasaya sürüldü. Telefon 5G destekli ve desteksiz olmak üzere iki...

2020 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülmüş olan Samsung Galaxy M51 orta segment cihazlar arasında üstün...

Samsung Galaxy M30 S

2019 yılında kullanıcılar ile buluşmuş olan Samsung Galaxy M30S rakip markaların cihazlarına göre son derece...

Samsung Galaxy Note 10+ 5G

Galaxy Note 10+ 5G, 2019 Ağustos’unda piyasaya sürüldü. Telefon bir de 5G desteksiz versiyona sahip....

Daha Fazla Göster

Samsung Cep Telefonları 

Gelişen teknolojiler sayesinde cep telefonları olmadan adım atamaz hale geldik. Neredeyse gün içerisinde yapacağımız tüm işlerde bize yardımcı olan cep telefonları ile pek çok zahmetten kurtuluyoruz. Eskiden kıtalar arası iletişim kurmak neredeyse hayal gibi görünürken cep telefonları sayesinde saniyeler içerisinde dünyanın bambaşka bir yerinde yaşayan kişiler ile iletişim kurabiliyoruz. Hem işlerimizi tek tıkla halledebiliyor hem de gelişmiş donanımları ve özellikleri sayesinde farklı uygulamalar kullanarak eğlenebiliyoruz. Teknolojinin gelişmesinin yanı sıra akıllı telefon sektöründeki rekabetin artmasıyla da piyasaya sürülen ürünlerin kullanıcılarına vadettiği özellikler her geçen gün artıyor. Artık cebimizdeki bu küçük cihazlar ile profesyonel fotoğraflar çekebiliyor ve tıpkı bir bilgisayar gibi kullanabiliyoruz. Akıllı telefon markaları düşünüldüğü zaman başı çekenler arasında, dünya liderleri şirketlerden bir tanesi olan Samsung geliyor. Tüm dünyanın en çok tercih edilen elektronik şirketlerinden bir tanesi olan Samsung kullanıcılarına farklı segmentlere ait kaliteli ürünler sunuyor.  Her zevke, bütçeye ve ihtiyaca yönelik ürünlerin bulunduğu Samsung cep telefonları kalite ve performansı garanti ederek kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Siz de durmadan güncellenen teknolojilere ayak uydurmak ve akıllı telefonun sizlere sunacağı avantajlardan faydalanmak için Samsung en son model ürünlerine bir göz atabilirsiniz.

Samsung Markası Hakkında

Tüm dünyanın en gelişmiş ve en çok tercih edilen elektronik cihaz üreticilerinden bir tanesi olan Samsung, Güney Kore’de kurulmuştur. 1 Mart 1938 yılında kurulan şirketin sahibi Lee Byung-Chull isimli bir iş insanıdır. Kore dilinde üç yıldız anlamına gelen Samsung şirketi ilk yıllarında erişte ve benzeri malların başka ülkelere ihracatını yapmıştır. İlerleyen yıllarda şirketin faaliyetleri değişmiş ve tekstil sektörü ile ilgilenmeye başlamıştır. Samsung uzun yıllar boyunca elektronik sektörüne adım atmamış fakat yine de büyük başarı elde etmiştir.

Dünya liderleri arasında adı sayılan şirketin elektronik endüstrisine girişi ise 1969 yılında gerçekleşmiştir. Marka tarafından ilk üretilen ve piyasaya sürülen ürün siyah beyaz televizyonlardır. Samsung günümüzde hâlâ en çok tercih edilen televizyon markalarının başında gelmektedir. Piyasaya sunduğu ilk ürünlerin başarısı hâla aynı şekilde devam etmektedir. 1970’li yıllara gelindiği zaman şirket farklı ülkelere elektronik ürün ihraç etmeye başlamıştır. 1980’li yıllarda teknolojik gelişmelerin hızlanması ve Samsung’un başarılı stratejileri şirketin adının tüm dünyada duyulmasına yardımcı olmuştur. 1990’lı yılların sonuna doğru üretilen bilgisayar monitörleri ve LCD ekranlar ile dünyanın en iyi beş elektronik şirketi arasında anılmayı başarmış ve ürün kalitesini günden güne artırmıştır.

Samsung markasının gerçek anlamda zirveye ulaşması ise 2000’li yıllar ile birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar sayesinde olmuştur. Samsung akıllı telefonlar tüm dünyada yaygınlaştıkça sektör Apple markasının tekelinden çıkmış ve büyük bir rekabet haline gelmiştir. Samsung akıllı telefon modelleri kullanıcılar tarafından çok beğenilmiş ve piyasayı adeta ikiye bölmüştür. Android işletim sisteminin kullanıcılar tarafından çok sevilmesi de markanın büyümesinde çok büyük avantaj sağlamıştır. Samsung’un özellikle farklı segmentlerde üretim yapıyor olması markanın tercih edilebilirliğini artırmıştır. Üst düzey cihazlar üreten Samsung en ucuz telefon modelleri ile de dikkat çekmeyi başarmıştır. Şirketin başarısı ürettiği tabletler, akıllı saatler ve kablosuz kulaklıklar ile devam etmektedir. Geniş bir ürün skalasına sahip olan şirket başarısını her geçen gün katlamaktadır.

Samsung Cep Telefonu Modelleri

Samsung akıllı telefon modelleri her tüketicinin isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak kadar çok çeşitlidir. Farklı ihtiyaçlara ve önceliklere yönelik çok fazla ürün tasarlayan ve geniş bir ürün skalasına sahip olan marka, tüm ürünlerinin müşteri memnuniyeti sağlayacağını garanti eder. Ayrıca tüm Samsung cep telefonu çeşitleri uzun ömürlü ve pratik bir kullanım sunarak fonksiyonelliğini kanıtlamaktadır. Samsung cep telefonu çeşitleri ve fiyatları kullanıcıların taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı öncelikle nasıl bir ürüne ve ne tür özelliklere ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeli ve ona göre seçim yapmalısınız. Samsung telefon kategorilerinde alt ve orta segmentteki ürünler çok büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle Samsung A serisi ve Samsung M serisi bu segmentlerde en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Bu akıllı telefonlar kullanıcılarına son teknolojilerin sunduğu tüm özellikleri sunarken aynı zamanda uygun fiyat avantajı sağlamaktadır.

 • Samsung Galaxy Note 20Galaxy Note 20, abisi Note 20 Ultra ile birlikte 2020 Ağustos’unda piyasaya sürüldü. Telefon 5G destekli ve desteksiz olmak üzere iki versiyona sahip.
 • Samsung Galaxy S20 FE: S20 fanları için bazı iyileştirmeler yapılarak Ekim 2020’de piyasa sürülen Samsung Galaxy S20 FE (fan edition) için tam bir fiyat performans ürünü desek yanlış olmaz.

 • Samsung Galaxy Z Fold2 5G: Samsung, amiral gemisi modellerinden Galaxy Z Fold2 5G’yi, 2020 Eylül’de piyasaya sürdü. 5G teknolojisini destekleyen katlanabilir telefonun özellikleri şöyle…

 • Samsung Galaxy Note 20 Ultra: Galaxy Note20 Ultra, 2020 Ağustos’unda piyasaya sürüldü. Telefon 5G destekli ve desteksiz olmak üzere iki versiyona sahip.

 • Samsung Galaxy Note 10+ 5G: Galaxy Note 10+ 5G, 2019 Ağustos’unda piyasaya sürüldü. Telefon bir de 5G desteksiz versiyona sahip.

 • Samsung Galaxy S10 Plus: Samsung Galaxy S10 Plus akıllı telefon Mart 2019’da satışa sunulmuştur.

 • Samsung Galaxy Z Fold 3: Galaxy Z Fold 3 model akıllı telefon, Samsung tarafından 2021 Ağustos’ta piyasaya sürülmüştür.

 • Samsung Galaxy S20 Ultra: Samsung Galaxy S20 Ultra akıllı telefon Mart 2020’de satışa sunulmuştur.

 • Samsung Galaxy S10: Samsung Galaxy S10 akıllı telefon Mart 2019’da satışa sunulmuştur.

 • Samsung Galaxy S22 Plus 5G: Galaxy S22 Plus 5G, Samsung tarafından Şubat 2022’de piyasaya sürülen Galaxy S22 serisinin ortancası. Telefonla ilgili detaylar için şöyle buyrun…

 • Samsung Galaxy S22 Ultra 5G: Samsung tarafından Şubat 2022’de piyasaya sürülen Galaxy S22 serisinin en büyük abisi olan Ultra, sağlam bir amiral gemisi telefon olarak karşımıza çıkıyor. Gelin detaylarını inceleyelim…

 • Samsung Galaxy M30 S: 2019 yılında kullanıcılar ile buluşmuş olan Samsung Galaxy M30S rakip markaların cihazlarına göre son derece bütçe dostu bir ürün.

 • Samsung Galaxy M21: Samsung Galaxy M21, bir akıllı telefonun sunduğu tüm özelliklerden faydalanmak ama yine de bir servet ödememek için tercih edebileceğiniz en kaliteli cihazlardan bir tanesi. 

 • Samsung Galaxy M51: 2020 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülmüş olan Samsung Galaxy M51 orta segment cihazlar arasında üstün performansıyla dikkat çekiyor.

 • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G: Samsung’un 14 Ocak 2021 tarihinde tanıttığı Galaxy S21 5G serisinin en canavarı, adı üstünde o bir “Ultra”.

 • Samsung Galaxy S21 Plus 5G: 6,7 inç ekrana sahip Galaxy S21 Plus, Samsung’un Galaxy S21 serisinin ortancası.

 • Samsung Galaxy S21 5G: Galaxy S21, Samsung’un Galaxy S21 serisinin en çömez telefonu.

Samsung A serisi telefonlar orta segmente ait en sevilen cihazlar arasında bulunmaktadır. Tıpkı üst segment cihazlar gibi amiral gemisi özelliğine sahip olan A serisi ekranı, pil ömrü ve işlemcisi ile memnuniyet garantilidir. Fiyat performans ürünü olarak nitelendirilebilecek ürünler arasında  A70, A50, A30 gibi modeller bulunmaktadır. Samsung A serisi telefon fiyatları da kullanıcıların yüzünü güldürmektedir. Piyasadaki diğer markalara ve modellere kıyasla çok daha bütçe dostu olan Samsung A serisi güçlü teknolojik donanımı ile günlük kullanım için çok uygun cihazlar sunmaktadır.

Uzun pil ömrü ile dikkat çeken Samsung M serisi telefonlar tercih edebileceğiniz modellerden bir diğeridir. Samsung M ve A serisi farkı her zaman tüketicilerin aklını karıştıran konulardan olmuştur. M serisinin sunduğu ayrıcalıkların başında güçlü bataryası ve pil ömrü gelir. Fakat güvenlik, güncellik ve donanım açısından iki seri arasında çok büyük bir fark bulunmamaktadır. Bu noktada iki farklı serinin modellerini inceleyerek size en çok hitap eden ürünü seçebilir ve satın alabilirsiniz.

Samsung Cep Telefonu Özellikleri

Samsung cep telefonu özellikleri ve fiyatları her zaman tüketicilerin en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Her ihtiyaca karşılık gelecek cihazlar üretmeye özen gösteren markanın birbirinden farklı özelliklere sahip ürünleri bulunmaktadır. Bundan dolayı elde edeceğiniz Samsung özellikleri tercih edeceğiniz cihaza göre değişiklik gösterecektir. Samsung cep telefonlarını birbirinden ayıran özelliklerin başında çıkış yılı gelmektedir. Eski modeller ile Samsung en son model ürünler arasında donanımsal pek çok farklılık söz konusudur. Elbette son modellerin fiyatları da özellikleri ile doğru orantılı olarak artış göstermektedir. Diğer bir yandan bütçe dostu bir marka olmaya özen gösteren Samsung’un alt ve orta segmente ait yeni akıllı telefonları da bulunur. Bunlar güncel özelliklere sahip olmasına rağmen çok daha uygun fiyatlı ürünlerdir. Üst ve orta segment ürünlerin arasındaki fiyat farkı genellikle tasarımsal farklılıklardan kaynaklanır. Örneğin Samsung A serisinin arka kapağı plastikten üretilmektedir. Bu ürünün görselliğini bozmazken aynı zamanda çok daha uygun fiyatlı bir hâle gelmesini sağlar.

Samsung Cep Telefonu Fiyatları Ne Kadardır?

Samsung cep telefonu fiyatları seçim yaparken en çok dikkat edilen kriterler arasında gelmektedir. Çok geniş bir ürün skalasına sahip olan markanın ürün fiyatları da aynı şekilde çok çeşitlidir. Bundan dolayı kesin bir fiyat vermek mümkün değildir. Samsung cep telefonu fiyatları ve modelleri doğrudan birbiriyle bağlantılıdır. Ürünün fiyatı nasıl bir model istediğinize göre değişiklik gösterir. Aynı şekilde ürünün özellikleri ve piyasaya çıktığı tarih de fiyatını etkileyen kriterler arasında bulunmaktadır.

Yüksek çözünürlüklü kameralara sahip olan Samsung cep telefonu modelleri fiyat olarak biraz daha yüksektir. Özellikle portre modu, gece modu ve benzeri özellikler cihazın fiyatını etkileyen faktörler arasında gelir. Cihazın kullanıcılarına sunduğu fotoğraf kalitesi arttıkça fiyatta da artış ile karşılaşmak normaldir. Bu noktada satın alacağınız Samsung cep telefonu fiyatları tamamen sizin isteklerinize ve seçiminize bağlıdır.

Samsung akıllı telefonlar tüketiciler için daha avantajlı olmasının asıl sebebi fiyat performans ürün seçeneklerinin çok olmasıdır. Yüzlerce farklı ürün seçeceğine sahip olan marka her bütçeye uygun ürünler tasarlayarak kullanıcılarını memnun etmektedir. Bundan dolayı istediğiniz fiyat aralığında bir ürün bulmak oldukça kolaydır. Örneğin düşük çözünürlüğe sahip, kamerası ortalama bir cihaz seçerek çok daha uygun fiyatlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Diğer akıllı telefon markalarının aksine Samsung akıllı telefon modellerinin bu kadar çeşitli olması tüketicilerini memnun etmektedir.

Samsung Cep Telefonu Hafızası Ne Kadardır?

Akıllı telefon satın alırken göz önünde bulundurulan özelliklerden bir tanesi de cihazın hafızasıdır. Samsung akıllı telefon modelleri farklı dahili hafıza seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Genellikle 32 GB dahili hafıza ile başlayan modeller 256 GB dahili hafızaya kadar değişiklik göstermektedir. Yüksek hafızaya sahip olan cep telefonları cihazınızda daha fazla veriyi depolamanızı sağlar. Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziklerinizi her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Yüksek dahili hafızaya sahip olan Samsung cep telefonları sayesinde akıllı telefonunuza daha fazla uygulama indirebilir ve teknolojik avantajların tadını çıkartabilirsiniz. Böylece cihazınızı daha verimli bir şekilde kullanır ve üst düzey performans elde edersiniz. Tercih edeceğiniz cihaza bağlı olarak sahip olacağınız telefon hafızası değişiklik gösterebilmektedir. Bundan dolayı seçim yaparken kriterleriniz arasına dahili hafızayı da mutlaka eklemelisiniz.

Samsung Cep Telefonu Modelleri Kamera Özellikleri Nelerdir?

Samsung akıllı telefonlar birbirinden gelişmiş kamera özellikleri ile dikkat çekmektedir. Eğer her an yanınızda taşıdığınız akıllı telefonunuz ile neredeyse profesyonel bir fotoğraf makinesi ile çekilmiş gibi fotoğraflar çekmek isterseniz üst segment ürünlere bakabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve sinematik video çekimi elde etmenizi sağlayan Samsung cep telefonları, çoklu kameraları sayesinde tıpkı gözünüzle gördüğünüz netlikte fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. Örneğin Galaxy S20 Ultra ile çığır aşan bir görüntü kalitesine sahip olabilirsiniz. 108 megapiksel kameraya sahip olan cihaz piyasadaki akıllı telefonların çok üzerinde bir kalite sunmaktadır. Bu sayede fotoğraf kalitesine önem veren kullanıcılardan olumlu yorumlar almayı başarmıştır. Samsung telefon kameraları tüketicilerine üst düzey bir zoomlama özelliği de sunar. Süper çözünürlüklü zoom özelliği sayesinde 100 kata kadar yakınlaşmanızı sağlar. Elbette tüm Samsung akıllı telefonlar aynı kamera özelliklerine sahip değildir. Telefonun sizlere sunduğu özellikler modeline ve segmentine göre değişiklik gösterir. Bundan dolayı satın alacağınız cep telefonunun beklentinizi karşılayıp karşılamayacağından emin olmak için kamera özellikleri hakkında detaylı bilgi edinmeniz tavsiye edilmektedir.

Samsung Cep Telefonu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Samsung cep telefonu hangisi iyi sorusu tüketicilerin aklını karıştıran sorular arasındadır. Bu noktada telefon seçimi yaparken hangi özelliklere dikkat edilmesi gerektiğini bilmek gerekir. Tüm ihtiyaçlarınıza karşılık gelecek ve sizi memnun edecek bir ürün satın almak istiyorsanız öncelikle nasıl bir cihaza sahip olmak istediğinizi belirlemeniz önerilmektedir. Değerlendirmeye alabileceğiniz unsurlardan bir tanesi Samsung fiyatları olacaktır. Çok farklı modeller ve segmentler satışa sunulduğundan dolayı markanın geniş bir fiyat skalası bulunur. Kendinize maksimum bir fiyat belirlemek ve o fiyat aralığındaki ürünleri incelemek sizin için seçim aşamasını kolaylaştıracaktır.

Düşünülmesi gereken bir diğer kriter de kullanım amacınız olacaktır. Günümüzde Samsung özellikleri çok gelişmiş olan cihazlar üretmektedir. Her bir modelin kullanıcılarına vadettiği özellikler de değiliklik gösterir. Bundan dolayı istediğiniz modeli satın alabilmek için ihtiyaçlarınızı mutlaka seçim aşamasına dahil etmelisiniz. Eğer fotoğraf çekmek sizin için önemliyse en iyi kamera özelliklerine sahip olan cihazlara bakmalısınız. Eğer ihtiyaç duyduğunuz akıllı cep telefonu özellikleri arasında kaliteli bir kamera yoksa seçiminizi buna göre şekillendirebilirsiniz. Bu sayede arama yapacağınız skala daralacak ve sizin için seçim yapmak çok daha kolay bir hale gelecektir.

Eğer cep telefonunuz ile oyun oynamak istiyorsanız o halde seçiminizi biraz daha orta ve üst segmentte olan ürünlerden yana yapmanız tavsiye edilmektedir. Hemen hemen tüm Samsung cep telefonları ile rahat bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Fakat daha hızlı ve kolay hareketler için üst segmentlerdeki ürünler sizi daha çok memnun edecektir. Aynı şekilde cihazın tasarımı da oyun kalitenizi etkiler. Ekran görüntüsü, telefonun dış tasarımı ve daha birçok faktörü göz önünde bulundurmaya dikkat edebilirsiniz.

Samsung Cep Telefonları Aksesuarları

Samsung cep telefonlarından daha yüksek verim elde etmek ve daha keyifli bir şekilde kullanmak için tercih edebileceğiniz pek çok aksesuar bulunmaktadır. Samsung cep telefonu aksesuarları da tıpkı cep telefonlarında olduğu gibi çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca her bütçeye hitap eden ürünler bulunmaktadır. Genellikle kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında Samsung cep telefonu kılıfı gelir. Bu kılıflar cep telefonunuzun düşme ve çarpma gibi etkilerden korunmasını sağlar ve cihazınızın ömrünü uzatır. Ayrıca çok farklı tasarımlara sahip olduklarından dolayı da hoş bir görünüm sunmaktadır. Online platformlarda dilediğiniz renkte ve tasarımda Samsung cep telefonu kılıfı bulmak mümkündür. Yüzlerce çeşit arasından kendinize en uygun olanı bulabilir ve zahmetsiz bir şekilde tek tıkla satın alabilirsiniz. En çok tercih edilen aksesuarlardan bir diğeri de telefonunuzun ekranını darbelere karşı koruyan ekran koruyuculardır. Şeffaf bir film şeklinde olan ekran koruyucular akıllı telefonunuzun üzerine yapıştırılır ve uzun bir süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede cihazınız düşse bile ekranın kırılmasına ve hasar görmesine engel olur.

Telefon aksesuar çeşitleri arasında en önemli olanlardan bir tanesi de şarj cihazlarıdır. Özellikle hızlı şarj cihazları kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. Akıllı telefonunuzun çok daha hızlı sürede şarj olmasını sağlayan bu ürünler ile zamandan tasarruf edebilirsiniz ve telefonunuzu daha konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece telefonunuz şarj olurken uzun süre boyunca beklememek zorunda kalmazsınız. Samsung hızlı şarj cihazı mutlaka satın almanız gereken ve hayatınızı kolaylaştıracak ürünler arasındadır. Type C USB girişine sahip olan hızlı şarj aleti tüm Samsung cep telefonları ile kullanılabilir.

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak Samsung aksesuarlarından bir diğeri de kulaklıktır. Güncel Samsung akıllı telefon modellerinin kutusunda artık bir şarj aleti bulunmamaktadır. Bundan dolayı hem konuşma yapmak hem de müzik dinlemek için birbirinden kaliteli Samsung kulaklıklardan bir tanesini seçebilirsiniz. Samsung kulaklık kablolu ve kablosuz olarak değişiklik göstermektedir. Özellikle bluetooth kulaklık modelleri çok tercih edilmektedir. Samsung bluetooth kulaklık kulak içi modelleri kablo derdiyle uğraşmak zorunda kalmadan konforlu bir kullanım sunmaktadır. Samsung kablosuz kulaklık fiyatları ve modelleri seçiminize göre değişiklik gösterir. Galaxy Buds Pro ve Galaxy Buds Live farklı renk seçenekleri ve gelişmiş özellikleri ile kullanıcılarını memnun etmektedir. Gürültü engellemek, üçlü mikrofon, hızlı şarj ve uzun pil ömrüne sahip olan bluetooth kulaklıklar müzik dinleme keyfinizi ikiye katlar. Tüm bu ürünler ve diğer Samsung telefon aksesuar çeşitleri hakkında detaylı bilgi edinebilir ve kendinize en uygun olanları satın alabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Artık akıllı telefon pazarının sürekli güncellendiğini ve sürekli yeni modellerin piyasaya sürüldüğünü söylemeye bile gerek yok. Teknolojinin dev firmaları çok...

Cep telefonu tarihi oldukça uzun bir geçmişe sahip. İlk cep telefonu, Motorola firması tarafından 1973 yılında geliştirildi. Bu cihaz, bugünkü...

Yeni bir telefon alacaksın ve üst segment, yani özellikleri diğer cihazlara kıyasla çok daha iyi olan bir ürün sahibi olmak...

Gelişen ve değişen dünya düzenine herkes bir tanımlama yapıyor. Kimisi dijital çağ, kimisi küresel çılgınlık ya da buna benzer nice...

Akıllı telefon alırken çoğumuzun en çok önem verdiği özelliklerden biri de telefonun kamerası zira profesyonel fotoğrafçı değilsek yanımızda fotoğraf makinesi...

Cep telefonu söz konusu olunca hepimizi alıyor bir telaş: acaba hangisi daha iyi? Kamerasının pikseli yüksek mi? Kaliteli fotoğraf ve...

Apple 14 Eylül 2021’de gerçekleştirdiği yıllık tanıtım etkinliğinde yeni model iPhone’u tanıttı. Batı kültüründe uğursuz kabul edilen 13 rakamının yeni...

Ürettiği teknolojik ürünlerle tüm dünyada fark yaratmayı başaran Samsung Electronics, Interbrand Best Global Brands 2020 raporuna göre global marka sıralamasında...

Popüler İçerikler
Sence Samsung'un En İyi Akıllı Telefonu Hangisi? Cep Telefonu
Sence Samsung'un En İyi Akıllı Telefonu Hangisi?

Ürettiği teknolojik ürünlerle tüm dünyada fark yaratmayı başaran Samsung Electronics,...

iPhone 13 Pro Max ve Galaxy S21 Ultra 5G Karşılaştırması: Hangisi Daha İyi? Cep Telefonu
iPhone 13 Pro Max ve Galaxy S21 Ultra 5G Karşılaştırması: Hangisi Daha İyi?

Apple 14 Eylül 2021’de gerçekleştirdiği yıllık tanıtım etkinliğinde yeni model...

Pil Ömrü En Uzun Telefonlar: Şarjı Uzun Süre Giden 10 Akıllı Cep Telefonu Cep Telefonu
Pil Ömrü En Uzun Telefonlar: Şarjı Uzun Süre Giden 10 Akıllı Cep Telefonu

Gelişen ve değişen dünya düzenine herkes bir tanımlama yapıyor. Kimisi...