bifikirbifikir

DJI RS 3 Pro

DJI
DJI RS 3 Pro

DJI dünyanın en ünlü drone ve aksiyon kamera üreticilerinden biri olarak biliniyor. Bunun yanında fotoğraf ve video çekimi için çevre üniteleri ve ekipmanları da üreten DJI tüm bu alanlarda kalitesiyle ve performanslı ürünleriyle dikkatleri çekiyor. DJI markasının iddialı olduğu ürün gruplarından biri de gimbal olarak adlandırılan fotoğraf ve video cihazları için üretilen stabilizatörler. Bu ürün grubunda oldukça iddialı modeller ile piyasada yer alan DJI’ın “Ronin” adını verdiği seri tam manasıyla profesyoneller için harika ürünleri tüketiciler ile buluşturuyor. DJI Ronin serisinin en güçlü modellerinden olan “RS 3”, RS 3 Pro ve RS 3 Pro Combo gibi versiyonlarıyla da dikkat çekiyor.

DJI RS 3 Pro, Ronin serisinin en çok talep gören modellerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu üstün nitelikli ve son derece kaliteli malzemelerden üretilen gimbal modeli profesyonel video ve fotoğraf işi yapanlar için biçilmiş kaftan. Amatör veya yarı profesyonel kullanıcılar için biraz fiyat etiketi yüksek olan DJI RS 3 Pro, profesyoneller içinse tam bir fiyat-performans ürünü demek mümkün.

DJI RS 3 Pro oldukça hafif tasarımına karşın 4.5 kilogram civarında bir taşıma kapasitesine sahip. Karbon fiberden oluşan gövdesi yalnızca 1.5 kilogram ağırlığında olan DJI RS 3 Pro kullanıcılar için ergonomik olarak üstün bir performans vaat ediyor. Aynı zamanda Sony FX6 ve Canon C70 gibi ağır ve büyük fotoğraf makinelerine direkt destek sunan DJI RS 3 Pro bu nedenle de tüketicilerden büyük ilgi görüyor.

DJI RS 3 Pro son derece stabil görüntüler sunabilmek adına ilerici teknolojileriyle de dikkat çekiyor. 3 eksenli gimbalda, ince ayar tuşu, alt serbest bırakma plakası, yüksek optimizasyonlu eklem ve bağlantı özellikleri DJI RS 3 Pro’yu rakiplerinin bir adım önüne taşıyor.

1,8” OLED ekrana sahip DJI RS 3 Pro’da bulunan birçok gelişmiş yazlım teknolojisi de profesyoneller için önemli artılar sunuyor.

İlgili İçerikler

Fotoğrafçılık özellikle de video çekimi sektöründe sıkça kullanılan gimbal isimli yardımcı cihazın ismini son dönemde sıkça duymaya başladık. Sektör içinde...

Son yıllarda “vlog” ve “vlogger” kelimelerini oldukça sık duymaya başladık. Özellikle sosyal medya ve teknoloji ile ilgilenen insanların hayatına bu...

9,4

(2)

Benzer Şeyler
Hohem iSteady M6

Çinli Hohem gimbal gibi fotoğraf ve video çekimine yönelik ekipmanlar üreten ve bu alana yönelik...

Zhiyun Crane 2S

Çinli üretici Zhiyun’un geniş ürün gamında yer alan Zhiyun Crane 2S, günümüz piyasasında en iyi...

DJI RS 3 Pro Combo

Video, fotoğraf alanlarında ileri teknolojiler üreten en ünlü markalardan olan DJI piyasaya damga vuracak ürünler...