bifikirbifikir

DJI RS 2 Pro Combo

DJI
DJI RS 2 Pro Combo

DJI fotoğraf, video sektörleri üzerine özelleşmiş, dünyanın en ünlü markalarından bir tanesi. DJI ilk etapta sektöre drone üretimi ile girse de bugün başta drone olmak üzere ileri fotoğraf, video sektörüne yönelik ürünlerin üretimini ve pazarlamasını yapıyor. Özellikle aksiyon kamera ve drone araçları söz konusu olduğunda dünyanın en iyisi olarak lanse edilen DJI çevre ünitesi üretimi alanında da her geçen gün kendisini geliştiriyor. Son dönemde profesyonel ve kaliteli video, fotoğraf çekimleri için en çok tercih edilen araçlardan olan gimbal stabilizatör alanında son derece iddialı ürünler piyasaya süren DJI bu alanda da kalitesini hemen gösteriyor.

DJI’ın gimbal alanında en iddialı serisi olarak gösterilen “Ronin” serisinde birçok segmentte iddialı modeller bulunuyor. DJI RS 3 ailesinin piyasaya çıkmasıyla bu ailede yer alan ürünler büyük popülerlik yakaladı. Ancak bu seri öncesinde piyasaya sürülen DJI RS 2 ailesinde yer alan DJI RS 2 Pro Combo modeli halen gimbal piyasasının en iddialı cihazları arasında yer almayı sürdürüyor.

DJI, DJI RS 2 Pro Combo modelini “Yalnızca bir gimbal değil! Adeta bir sinematografi yaratıcısı!” sloganıyla piyasaya sürdü. Yalnızca bu slogan bile DJI RS 2 Pro Combo’nun ne denli iddialı bir model olduğunu gösteriyor. İleri derece, profesyonel bir video çekim ekipmanı olan DJI RS 2 Pro Combo sinema filmlerinden diğer tüm profesyonel işlere kadar birçok alanda kullanılabiliyor.

DJI RS 2 Pro Combo 4.5 kilograma kadar yük taşıyabiliyor. Bu da cihazın büyük kamera veya fotoğraf makinelerini kolayca taşımasına imkan sağlıyor. Aynı zamanda “ince ayar dengeleme kadranı”, 1,4” renkli LCD ekran, son teknoloji ürünü bağlantı özellikleri gibi ekstralar da DJI RS 2 Pro Combo’yu bir gimbal’dan çok daha fazlası yapıyor.

İlgili İçerikler

Fotoğrafçılık özellikle de video çekimi sektöründe sıkça kullanılan gimbal isimli yardımcı cihazın ismini son dönemde sıkça duymaya başladık. Sektör içinde...

Son yıllarda “vlog” ve “vlogger” kelimelerini oldukça sık duymaya başladık. Özellikle sosyal medya ve teknoloji ile ilgilenen insanların hayatına bu...

9,2

(2)

Benzer Şeyler
DJI RS 3 Pro

DJI dünyanın en ünlü drone ve aksiyon kamera üreticilerinden biri olarak biliniyor. Bunun yanında fotoğraf...

Hohem iSteady M6

Çinli Hohem gimbal gibi fotoğraf ve video çekimine yönelik ekipmanlar üreten ve bu alana yönelik...

Zhiyun Crane 2S

Çinli üretici Zhiyun’un geniş ürün gamında yer alan Zhiyun Crane 2S, günümüz piyasasında en iyi...