bifikirbifikir

Zhiyun Smooth Q4 Combo

Zhiyun
Zhiyun Smooth Q4 Combo

Zhiyun gimbal ürünleri alanında dünyanın zirvesinde yer alan markalardan bir tanesi. Gimbal gibi fotoğraf ve video sektörü çevre ekipmanları üretiminde son derece başarılı olan Zhiyun, bu nedenle oldukça geniş bir ürün havuzuna da sahip. Akıllı telefonlardan aksiyon kameralara devasa video kameralardan fotoğraf makinelerine kadar birçok farklı cihaz için özelleşen gimbal modelleri olan Zhiyun, her kesimden tüketiciye hitap etmeyi başarıyor. Çinli üreticinin geniş ürün gamında yer alan en başarılı akıllı telefon gimbal’larından bir tanesi de kesinlikle Zhiyum Smooth Q4 Combo. Zhiyum Smooth Q3’ün bir üst versiyonu olarak piyasaya sürülen Zhiyum Smooth Q4’ün “combo” versiyonu son derece üstün özellikler ile piyasada yerini aldı.

Zhiyum Smooth Q4 Combo akıllı telefonlar için özel üretilen gimbal modelleri arasında en iyilerden biri olarak gösteriliyor. Üstelik öyle çok yüksek bir fiyat etiketine sahip olmayan Zhiyum Smooth Q4 Combo için tam bir fiyat-performans canavarı demek mümkün. Bir önceki versiyona göre yeni bir görünümle ve geliştirilmiş ergonomik özelliklerle gelen Zhiyum Smooth Q4 Combo çok rahat bir kullanıma sahip. Çok işlevli kontrol tekerleği, güçlü eksen bağlantıları, güncellenen 9. Nesil algoritma sistemi Zhiyum Smooth Q4 Combo ile kaliteli ve stabil çekimler yapmayı çok kolay hale getiriyor.

Zhiyum Smooth Q4 Combo’da 8,5” boyutuna kadar dahili uzatma çubuğu, manyetik dolgu ışığı, manzara ve portre gibi farklı çekim modları, “Companion Mobil” isimli uygulama ile canlı yayın imkanı, çeşitli gimbal modları standart özellik olarak bulunuyor. Tüm bu üstün özellikler Zhiyum Smooth Q4 Combo’yu kendi segmentindeki birçok gimbal modelinin önüne taşıyor. Aynı zamanda Zhiyun markasının kalitesi ve güvenirliği de Zhiyum Smooth Q4 Combo modeline olan tüketici talebini büyük ölçüde artırıyor.

İlgili İçerikler

Fotoğrafçılık özellikle de video çekimi sektöründe sıkça kullanılan gimbal isimli yardımcı cihazın ismini son dönemde sıkça duymaya başladık. Sektör içinde...

Son yıllarda “vlog” ve “vlogger” kelimelerini oldukça sık duymaya başladık. Özellikle sosyal medya ve teknoloji ile ilgilenen insanların hayatına bu...

9,6

(1)

Benzer Şeyler
DJI RS 2 Pro Combo

DJI fotoğraf, video sektörleri üzerine özelleşmiş, dünyanın en ünlü markalarından bir tanesi. DJI ilk etapta...

DJI RS 3 Pro

DJI dünyanın en ünlü drone ve aksiyon kamera üreticilerinden biri olarak biliniyor. Bunun yanında fotoğraf...

Zhiyun Crane 2S

Çinli üretici Zhiyun’un geniş ürün gamında yer alan Zhiyun Crane 2S, günümüz piyasasında en iyi...