bifikirbifikir

TYT A5 446PMR

TYT
TYT A5 446PMR

TYT markası hem profesyonel hem de amatör telsizciler için geliştirdiği ürünleri ile tanınıyor. Haberleşme araçlarının farklı kategorilerinde ürünler de üreten marka, bu sektörde dünyada adından söz ettirmeyi başarıyor. TYT markalı ürünler tüketiciler tarafından gönül rahatlığıyla ve sıklılıkla tercih ediliyor. Bunda marka isminin yakaladığı popülerliğin yanında TYT imzalı ürünlerin kalitesinin ve başarılı teknik özelliklerinin de büyük payı var. TYT’nin nasıl ürünleri tüketiciler ile buluşturduğuna dair en iyi örneklerden biri amatör bir telsiz modeli olan TYT A5 446PMR.

TYT A5 446PMR lisans ve izin gerektirmeyen ve amatör kullanıcılara yönelik bir telsiz modeli. Son derece basit ama bir o kadar da şık bir tasarıma sahip olan TYT A5 446PMR analog bir PMR telsiz modeli olarak karşımıza çıkıyor. Kişiye özel el telsizi kategorisinde değerlendirilen TYT A5 446PMR piyasada 2’li şekilde satılıyor. Yani, TYT A5 446PMR için büyük oranda bir “walkie talkie” telsiz modeli demek de mümkün. TYT A5 446PMR’nin kutu içeriğinde 2 adet telsiz cihazı, 2 batarya, 2 şarj aleti, 2 bel klipsi, garanti ve kullanım ile ilgili gerekli belgeler bulunuyor.

TYT A5 446PMR modeli 446.000 MHz frekansında çalışıyor. Genel olarak amatör telsizlerin çalışma frekansı olan 446 MHz, bu modelin isminde de geçiyor. 16 ana kanal desteğine sahip TYT A5 446PMR amatör kullanım için gayet yeterli bir seviyede görünüyor. TYT A5 446PMR’de ayrıca pil tasarrufu, tarama fonksiyonu, seçilebilir bant genişliği, VOX (eller serbest iletişim), meşgul kanal kilidi, İngilizce kanal geçişleri düşük batarya ayarı, zaman aşımı ve susturma ayarı fonksiyonu gibi özellikler de standart olarak bulunuyor. TYT A5 446PMR dev rakiplerine nispet yapar güçlü özellikleri ile dikkat çekerken düşük fiyat etiketi ile de tüketicilerin cebini yormuyor.

İlgili İçerikler

Haberleşme dünyasının en önemli ve büyük parçalarından biri olan telsiz araçları aynı zamanda haberleşme tarihinde de önemli yere sahip. Haberleşme...

8,8

(1)

Benzer Şeyler
Abbree AR-99

Çin menşeli bir haberleşme teknolojisi şirketi olan Abbree piyasaya sürdüğü uygun fiyatlı buna rağmen son...

Kenwood TK-3601DE

Haberleşme ürünleri, üniteleri alanında uzmanlaşmış markalardan biri olan Kenwood bu alanlardaki ürünleriyle tüketicilere uzun yıllardır...

Hytera 446S PMR Telsiz

Çinli haberleşme araçları ve özellikle telsiz üretimi yapan Hytera markası tüm dünyada ünlü. Daha çok...