bifikirbifikir

Toshiba 65UA3A63DT

Toshiba
Toshiba 65UA3A63DT

Uzakdoğulu teknoloji devi Toshiba, kullanıcı dostu ürünleri ile her zaman piyasada en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Toshiba’ya ait televizyonlar da markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor ve Toshiba televizyon modelleri pek çok evin odalarını süslüyor.

Toshiba 65UA3A63DT modeli, üstün teknik özellikleri ve hatırı sayılır derecede büyük ekran boyutu ile ilgi çekici modellerden biri olmayı başarıyor. 2020 yılında piyasaya çıkmasına rağmen üzerinden yıllar geçse de eskimeyen bir model olan 65UA3A63DT, piyasadaki yerini ve satış rakamlarını korumayı başarıyor.

4K UHD bir televizyon olan 65UA3A63DT, 65 inç (165 cm), 3840 x 2160 piksel çözünürlükte ekrana, DLED panele sahip. HDR, Dolby Vision, HLG, HDR 10 gibi üst düzey görüntü destekleri, 50 Hz yineleme hızı ile üstün bir görüntü kalitesi sunan model, gözü yormadan tamamen gerçekçi bir ambiyans yaratıyor. Ayrıca, daha yüksek kontrast ve rafine bir görüntü için TRU Mikro Karartma ve TRU Çözünürlük özellikleri bu modelde mevcut.

Smart tv özelliği olan 65UA3A63DT, bu özelliğini Android’in gücüyle birleştiriyor ve ortaya etkili bir sonuç çıkıyor. Google Asistant ve Chromecast gibi dahili uygulamalar ve Google Play, Disney +, Netflix, Prime Video gibi gömülü uygulamalar akıllı televizyon rahatlığını bir kat daha yukarıya çıkarıyor.

Dahili uydu alıcı, çoklu bağlantı noktaları, dört çekirdekli güçlü bir işlemci gibi ekstra özellikleri de bulunan 65UA3A63DT, beklentileri karşılayan ve kullananları tatmin eden bir model olarak görünüyor.

A+ enerji seviyesinde olan cihaz, düşük enerji tüketimi ve çevreci yapısı ile de dikkat çekiyor.

İlgili İçerikler

Çok uzun yıllardır evlerimizin başköşesinde duran ve severek izlenen televizyonun geleceği tartışıladursun, iddialı teknoloji markaları en son model televizyonların üretimine...

0

(0)

Benzer Şeyler

Son yıllarda teknolojide trend oluşturan markalardan biri konumuna gelen TCL, geliştirdiği ürünler ve geniş model...

2022 yılında LG etiketi ile piyasaya çıkan televizyonlar kullanıcıların ve teknoloji meraklılarının büyük ilgisini çekiyor....

Samsung’un akıllı televizyon piyasasında fiyat – performans ürünlerinden biri olan UE-50AU8000, 2021 yılında satışa çıktı....