bifikirbifikir

Sirui Swift P1

Sirui
Sirui Swift P1

Video ve kamera çevre üniteleri ürünleri konusunda iddialı üreticilerden olan Sirui iddialı ürünler ürettiği gibi bu ürünleri rakiplerine göre nispeten uygun fiyatlara piyasaya sürüyor. Bu da Çinli üretici Sirui’nin fiyat-performans temelli oldukça başarılı ürünleri tüketicilerle buluşturduğu anlamına geliyor. Hal böyle olunca tüketicilerin de Sirui ürünlerine olan talebi oldukça fazla oluyor. Sirui üst segment ve son derece profesyonel fotoğraf, video çevre ürünleri de üretiyor olmasına rağmen daha çok giriş seviyesi ya da orta segment ürün grupları ile tanınıyor. Bu grupta çok daha fazla ürünü olan Sirui tırnak içerisinde herkesin ulaşabileceği ürünleriyle teknoloji dünyasında ön plana çıkıyor.

Sirui’nin iddialı olduğu ürün gruplarından biri de fotoğraf ve video sektöründe stabilizatör olarak kullanılan gimbal’lar. Gimbal grubunda da fiyat-performans ürünleriyle ön plana çıkan Sirui’nin en beğenilen modellerinden biri kesinlikle Sirui Swift P1.

Sirui Swift P1akıllı telefonlar, aksiyon kameralar ve DSLR dediğimiz aynasız fotoğraf makineleri kapsamında olan cihazlar ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Multifonksiyonel bir gimbal olan Sirui Swift P1 3 eksenli yapısıyla güçlü bir stabilizasyon ve son derece yüksek çekim kalitesini kullanıcılarına sunuyor.

Ergonomik olarak çok başarılı bir model olan Sirui Swift P1 toplamda 800 gram ağırlığa sahip. Bu gimbal’ın toplam yük taşıma kapasitesi ise 900 gram civarında. Bu nedenle Sirui Swift P1 ile devasa kameraları kullanmak mümkün değil. Zaten cihazın tasarımı da daha çok aksiyon kameraları ve DSLR kameralara yönelik. 5000 mAh yerleşik bir batarya ile gelen Sirui Swift P1 tam dolu şarj ile 9 saat kadar çalışma ömrü sunuyor. 3 eksen arasında geçişleri kaliteli ve takip, stabilizasyon kalitesi oldukça yüksek olan Sirui Swift P1 her türlü ortamda çekim yapmayı mümkün kılıyor.

İlgili İçerikler

Fotoğrafçılık özellikle de video çekimi sektöründe sıkça kullanılan gimbal isimli yardımcı cihazın ismini son dönemde sıkça duymaya başladık. Sektör içinde...

Son yıllarda “vlog” ve “vlogger” kelimelerini oldukça sık duymaya başladık. Özellikle sosyal medya ve teknoloji ile ilgilenen insanların hayatına bu...

9,2

(2)

Benzer Şeyler
DJI RS 3 Pro

DJI dünyanın en ünlü drone ve aksiyon kamera üreticilerinden biri olarak biliniyor. Bunun yanında fotoğraf...

Hohem iSteady M6

Çinli Hohem gimbal gibi fotoğraf ve video çekimine yönelik ekipmanlar üreten ve bu alana yönelik...

Zhiyun Crane 2S

Çinli üretici Zhiyun’un geniş ürün gamında yer alan Zhiyun Crane 2S, günümüz piyasasında en iyi...