bifikirbifikir

LG OLED77C24LA

LG
LG OLED77C24LA

2022 yılında LG etiketi ile piyasaya çıkan televizyonlar kullanıcıların ve teknoloji meraklılarının büyük ilgisini çekiyor. LG, geçmişten gelen deneyimi ve televizyon konusunda lider bir markaya yakışacak şekilde devam ettiği inovasyon çalışmaları ile harika modelleri bizlere sunmayı başarıyor.

LG OLED77C24LA tam da bahsettiğimiz bu modeller arasında yer alıyor. LG OLED televizyon serisinin en güçlü ve başarılı modellerinden biri olan OLED77C24LA, evleri şenlendirecek özelliklere sahip. 77 inç (195 cm), UHD 4K, OLED bir ekrana sahip olan cihaz, bu ekrana LG’nin sağladığı ekstra destekler ile harika bir görüntü kalitesine ulaşıyor. 3840 x 2160 piksel çözünürlükte, 100 Hz yineleme hızına sahip, dinamik kontrast oranı sonsuz ekran ciddi manada kusursuz bir performans gösteriyor.

HDR teknolojisine sahip cihazın ekranı, Dolby Vision, HDR 10, HLG, HDR Effect, HDR 10 Pro, 4K Cinema HDR gibi HDR ekran desteği yazılımları ve Billion Rich Colour, Perfect Colour, AI Picture Pro, AI Upscaling, OLED Motion, HFR gibi ek yazılım özellikleri sayesinde çok daha güçlü ve gerçekçi bir görüntü sunabiliyor. 

Toplamda 40 W ses çıkışı olan cihaz, bu 40 W’nin 20 W’sini subwoofer desteğinden alıyor. OLED77C24LA, LG OLED ailesinin neredeyse tüm üyeleri gibi  Dolby Atmos, Dolby Digital, AV1, HEVC, VP9 gibi ses – video çözücüleri ile ses kalitesini iyileştirmeyi hedefliyor. OLED77C24LA, AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, apt-X Kodek, Clear Voice Pro ve WISA gibi ses yazılımları sayesinde, tamamen gerçekçi ve kaliteli bir ses çıkışı sağlıyor diyebiliriz.

Son teknoloji bir smart tv olan OLED77C24LA, webOS 22 işletim sistemi ve 5. nesil a9 AI 4K işlemci ile performansını perçinliyor ve kullanıcılara başarılı bir akıllı tv deneyimi sunuyor.

İlgili İçerikler

Çok uzun yıllardır evlerimizin başköşesinde duran ve severek izlenen televizyonun geleceği tartışıladursun, iddialı teknoloji markaları en son model televizyonların üretimine...

Evlerimizin değişilmez parçalarından olan ve hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu beyaz eşyaların başında gelen buzdolapları, hayatımızda önemli ve kritik bir...

0

(0)

Benzer Şeyler

Son yıllarda teknolojide trend oluşturan markalardan biri konumuna gelen TCL, geliştirdiği ürünler ve geniş model...

Dünyanın en popüler teknoloji markalarından biri olan Philps, uzun yıllardır ev elektroniği alanında yaptığı yatırımlar...

Uzakdoğulu teknoloji devi Toshiba, kullanıcı dostu ürünleri ile her zaman piyasada en çok tercih edilen...