bifikirbifikir

Aselsan A446T PMR

ASELSAN
Aselsan A446T PMR

Türkiye’nin askeri ve sivil haberleşme, savunma sistemleri ve diğer birçok alanda faaliyet gösteren dev kuruluşu ASELSAN telsiz grubu ürünleri ile de ön plana çıkıyor. Elbette Aselsan’ın geniş ürün gamında profesyonel ve askeri amaçla üretilen üst düzey telsiz modelleri çok önemli yer tutuyor. Bunların yanında Aselsan-Cobra ve Aselsannet alt markalarıyla amatör kullanıcılara yönelik üretilen modeller de pazarda önemli talep görüyor. Aselssannet markası altındaki ürünler daha çok profesyonel kullanıcılara yönelik olsa da bazı ürünler amatör kullanıcılara yönelik olarak da üretiliyor. Bu ürünlerden bir tanesi Aselsan A446T PMR telsiz diyebiliriz.

Amatör bir kişisel el telsizi olsa da Aselsan A446T PMR profesyonel bir görünüme sahip. Lisans gerektirmeden, lisans ücreti ödemeden kullanılabilen Aselsan A446T PMR amatör işlerde olduğu kadar bazı profesyonel işlerde de kullanılabiliyor. Avcılar, balıkçılar, kampçılar, amatör dağcılar, ve ekstrem sporlar ile uğraşanlar için oldukça uygun bir cihaz olan Aselsan A446T PMR yine otopark, AVM gibi iş merkezlerinde de rahatlıkla kullanılabilir seviyede. Aselsan A446T PMR profesyonel olarak ise şantiye, otel, okul, fuar veya konferans gibi etkinliklerde de kullanılmaya uygun.

Şık ve profesyonel görünümüyle dikkat çeken Aselsan A446T PMR’de ekran bulunuyor. Analog bir telsiz olmasına rağmen ekrana sahip olması cihaza büyük bir artı katıyor. 446.000 MHz frekansında olan Aselsan A446T PMR UHF bandında çalışıyor. Cihaz opsiyonel olarak kulaklık ile de kullanılabiliyor. 12 metreye kadar görüşme ve iletişim mesafesi sunan Aselsan A446T PMR genellikle ikili şekilde piyasada satılıyor.

IP54 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip Aselsan A446T PMR’de 1300 mAh gücünde yerleşik lityum iyon batarya bulunuyor. 16 kanallı telsiz gayet verimli bir bataryaya sahip.

İlgili İçerikler

Haberleşme dünyasının en önemli ve büyük parçalarından biri olan telsiz araçları aynı zamanda haberleşme tarihinde de önemli yere sahip. Haberleşme...

9,2

(1)

Benzer Şeyler
Abbree AR-99

Çin menşeli bir haberleşme teknolojisi şirketi olan Abbree piyasaya sürdüğü uygun fiyatlı buna rağmen son...

Kenwood TK-3601DE

Haberleşme ürünleri, üniteleri alanında uzmanlaşmış markalardan biri olan Kenwood bu alanlardaki ürünleriyle tüketicilere uzun yıllardır...

Hytera 446S PMR Telsiz

Çinli haberleşme araçları ve özellikle telsiz üretimi yapan Hytera markası tüm dünyada ünlü. Daha çok...