bifikirbifikir

TaoTronics SoundLiberty 53 Pro

TaoTronics
TaoTronics SoundLiberty 53 Pro

Öncelikle TaoTronics SoundLiberty 53 Pro’nun bir fiyat/performans ürünü olduğunu söyleyelim. Aktif gürültü önleme özelliği bulunmayan cihazda çift mikrofon gürültü azaltma teknolojisi kullanılmış. Her kulaklıkta iki tane olmak üzere toplamda dört mikrofon sayesinde telefon görüşmesi yaparken sesiniz karşıya net şekilde ulaşıyor.

Bu ürün, telefon görüşmelerinin yanı sıra iyi bir bas performansı, pürüzsüz ses ve tatmin edici bir ses seviyesiyle müzik dinlerken de doyurucu bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Son seste müzik dinlerken dahi herhangi bir cızırtı yahut boğukluk duymuyorsunuz (kamu spotu: siz yine de kulak sağlığınız için çok uzun süreler yüksek sesli müzik dinlememeye dikkat edin).

Dokunmatik kontrollerle idare edebileceğiniz kulaklıklarınızı tek ya da çift olarak kullanabilirsiniz. Bu da kulaklıklardan birinin şarjı bittiğinde diğerinin tek başına yola devam edebildiği anlamına geliyor - kullanıma ara vermenize gerek kalmaz.

SoundLiberty 53 Pro kulaklıklar Bluetooth 5.0 sürümünü destekliyor ve 10 metrelik bir menzilde çalışabiliyor. Tam şarjla 6 saate kadar dayanan kulaklıklar şarj kılıfının da desteğiyle 30 saate kadar kullanılabiliyor. Cihaz ayrıca iOS ve Android cihazlarla uyumludur.

Her adımda sizinle olmak üzere tasarlanan ve IPX8 sertifikasına sahip cihazı spor yaparken ya da yağmurda yürürken güvenle kullanabilirsiniz.

TaoTronics SoundLiberty 53 Pro kulaklığı satın aldığınızda kutudan 2 adet SoundLiberty 53 Pro kulaklık, şarj kutusu, 4 çift farklı boy kulaklık ucu ve USB-C şarj kablosu çıkar.

İlgili İçerikler

Gündelik yaşamın yoğun ve koşuşturmacalı temposu içinde, kablosuz kulaklıklar gerçekten de hayatı kolaylaştırıyor. Ancak bildiğiniz üzere, kablosuz kulaklıklar kendi içlerinde...

Artık akıllanmış olan cep telefonlarımız cebimizden çok elimizde vakit geçiriyor. Yolda, işte, sporda, yemek yaparken… Her daim bir şekilde ilgilendiğimiz...

Teknolojinin günden güne ilerlemesiyle hayatımıza giren bluetooth kulaklık modelleri, kablosuz tasarımları sayesinde gündelik hayatımızı epey kolaylaştırıyor. Özellikle söz konusu spor...

8,8

(1)

Benzer Şeyler
Jabra Elite 85t

Ses teknolojilerinde iddialı olan markalardan Jabra, Elite 85t modelinde yarı-açık bir tasarıma eşlik eden İleri...

Beats Fit Pro

Spor yaparken kullanabileceğiniz en yüksek performanslı ve başarılı bluetooth kulak içi kulaklık modellerinden biri olarak...

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro

Anker’in Soundcore Liberty Air 2 Pro model kulaklıkları aktif gürültü önleme özelliğine sahip. Seyahat, dış...