bifikirbifikir

Profilo BD3055WFVN Kombi Tipi Buzdolabı

Profilo
Profilo BD3055WFVN Kombi Tipi Buzdolabı

Türkiye’nin köklü beyaz eşya ve ev elektroniği markalarından olan Profilo, iddialı ve bir o kadar da kaliteden ödün vermeyen ürünleri ile evleri şenlendiriyor. Profilo markalı ürünlere olan ilgi yıllardır hiç azalmazken her geçen gün markaya olan ilgi ve güven artmaya devam ediyor. Buzdolabı konusunda pazar payı yüksek markalar arasında yer alan Profilo özellikle fiyat – performans ürünü modelleri ile ön plana çıkıyor. Yerli üretimin getirdiği fiyat avantajı etiketlere de yansıyor diyebiliriz.

Profilo BD3055WFVN kombi tipi no frost buzdolabı, tam olarak yukarıdaki tanıma uyan bir model. Üstün teknolojisi ve kalitesine rağmen 9 bin Türk lirası civarında fiyat etiketine sahip olan cihaz kullanıcıların en çok tercih ettiği Profilo ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Yalnızca beyaz renk seçeneğine sahip alttan donduruculu model geniş iç hacmiyle dikkat çekiyor. Net iç hacmi toplamı 483 litre olan cihazın, soğutucu bölmeleri 375 litrelik hacme sahip. Dondurucu kısmına ise net 108 litrelik bir iç hacim kalıyor. BD3055WFVN’in soğutucu bölmelerinde ExtraFresh ve ExtraCold teknolojisine sahip çekmeceler yer alıyor. Meyvelerin ve sebzelerin tazeliğini ilk günkü gibi korumasını sağlayan ExtraFresh bölmesi ve 0 derecede kalması gereken ürünler için özel geliştirilen ExtraCold bölmesi büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. 186 cm yükseklik, 70 cm genişlik ve 80 cm derinlik ölçülerine sahip buzdolabı, boyut olarak her eve uyum sağlayabilecek bir görünüme sahip.

BD3055WFVN modelinin yıllık ortalama enerji tüketimi 326 kWh civarında. F enerji sınıfında yer alan bu boyuttaki bir buzdolabı için gayet makul bir değer. 40 desibel olan gürültü seviyesi ise BD3055WFVN modelini bu alanda C sınıfına konumlandırıyor.

Profilo’nun fiyat – performans ürünü cihazında Multi Airflow homojen soğutma, AirFresh koku filtresi, süper hızlı dondurma ve ekonomi modu gibi ekstra özellikler de mevcut.

İlgili İçerikler

Evlerimizin değişilmez parçalarından olan ve hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu beyaz eşyaların başında gelen buzdolapları, hayatımızda önemli ve kritik bir...

1900’lü yıllardan bu yana başta ABD ve Avrupa olmak üzere beyaz eşya ürünleri evlerde kullanılmaya başladı. İkinci Dünya Savaşı sonrasında...

0

(0)

Benzer Şeyler

Türkiye’nin beyaz eşyada dev markalarından biri olan Vestel, uzun yıllardır geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara...

Tüketici elektroniği ve beyaz eşya konusunda uzun yıllardır faaliyet yürüten Grundig, 2007’den beri Türk malı...

Teknolojinin her alanda dev markalarından olan LG, beyaz eşya konusunda da iddiasını ortaya koymaktan hiçbir...