bifikirbifikir

Profilo BD2155WFNN No Frost Buzdolabı

Profilo
Profilo BD2155WFNN No Frost Buzdolabı

Fiyat – performans ürünü buzdolabı modellerine göz atarken radarımıza takılan ürünlerden biri olan Profilo BD2155WFNN no frost çift kapılı buzdolabı, markanın pek çok ürünü gibi kullanıcı dostu yapısıyla dikkat çekiyor. Fiyat anlamında kullanıcıları üzmeyen model, aynı zamanda kalitesi ve dayanıklılığı ile de piyasadaki nispeten pahalı rakiplerine parmak ısırtıyor. Zaten Profilo markasının ne denli köklü ve kaliteli bir oluşum olduğunu da hepimiz biliyoruz.

Yerli markalarımızdan Profilo’ya ait BD2155WFNN modeli, 2022 yılı itibari ile yaklaşık 7 – 8 bin Türk lirası bandında bir fiyat etiketi ile satışta bulunuyor. Günümüz şartlarında oldukça makul bir fiyata sahip cihaz, geniş iç hacmi ile de göz dolduruyor.

Toplamda 453 litrelik bir iç hacme sahip cihazın 335 litrelik kısmı soğutucu bölmelerine aitken 118 litrelik kısmı ise dondurucu bölümüne ait. Analog kontrol paneline sahip cihazın boyutları ve rengi de standart diyebiliriz. Beyaz renk seçeneği bulunan modelin 186 cm yükseklik, 70 cm genişlik ve 74.5 cm derinlik ölçülerine sahip olduğunu görüyoruz. Cihaz bu boyutlar ile her eve uygun görünüyor.

Yeni enerji sınıflandırmasına göre F klasmanında yer alan BD2155WFNN, yıllık ortalama 336 kWh enerji tüketiyor. Cihaz etrafa 41 desibellik bir gürültü yayıyor ve bu gürültü değeri ile C klasmanında yer alıyor. Bu fiyatta bir cihaz için iki değerin de makul olduğunu düşünüyoruz.

AirFresh koku filtresi, Multi Airflow ile homojen soğutma gibi ek özellikleri de olan cihaz, etiketinde yer alan ücreti sonuna kadar hak ediyor.

İlgili İçerikler

Evlerimizin değişilmez parçalarından olan ve hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu beyaz eşyaların başında gelen buzdolapları, hayatımızda önemli ve kritik bir...

1900’lü yıllardan bu yana başta ABD ve Avrupa olmak üzere beyaz eşya ürünleri evlerde kullanılmaya başladı. İkinci Dünya Savaşı sonrasında...

0

(0)

Benzer Şeyler

Tüketici elektroniği ve beyaz eşya konusunda uzun yıllardır faaliyet yürüten Grundig, 2007’den beri Türk malı...

Türkiye’nin beyaz eşyada dev markalarından biri olan Vestel, uzun yıllardır geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara...

Türkiye’de soğutma sistemleri denince akla ilk gelen markalardan biri olan ve köklü bir maziye sahip...