bifikirbifikir

Bose QuietComfort Earbuds

Bose
Bose QuietComfort Earbuds

Dünyanın en etkili gürültü önleme teknolojisini vaat eden Bose QuietComfort Earbuds, aynı zamanda konforlu bir kullanım sunuyor. Kulaklıkta kullanılan silikon kulaklık uçları dışarıdan gelen gürültüyü engellemede rol oynuyor ancak iş bu uçlarla bitmiyor, kulaklığa yerleştirilmiş mikrofonlar da gürültünün kesilmesinde büyük paya sahip. Kulaklığı satın aldığınızda kutudan üç farklı boyda silikon uç çıkıyor, kendinize uygun olanı seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sessiz modda çalışırken tüm dış gürültüyü engelleyip kulaklığınızdan gelen seslere odaklanmanıza imkân veren Bose QuietComfort kulaklık, Farkındalık modunda ise dış sesleri ve kulaklık sesini dengeleyerek etrafınızda olan biteni takip edebilmenize yardımcı oluyor. ActiveSense teknolojisiyle donatılan Farkındalık modu ayrıca dışarıdan gelen gürültüye göre kulaklık sesini otomatik ayarlıyor.

Cihazı dokunmatik kontrollerle idare etme imkânı büyük bir kullanım kolaylığı sunuyor. Ayrıca müzik dinlerken kulakları kulağınızdan çıkardığınızda müzik otomatik durduruluyor.

Sağ kulaklıkta yer alan mikrofonlar sayesinde, siz telefon görüşmesi yaparken arka plan gürültüsü ve rüzgâr filtrelenerek sesinizin karşıya net iletilmesi mümkün oluyor.

Cihaz, Bluetooth 5.1 teknolojisini desteklemektedir ve 10 metreye kadar Bluetooth bağlantısını rahatlıkla yapabilir. iOS ve Android cihazlarla uyumludur. Tam şarjla 6 saate kadar kullanılabilir. Hızlı şarj moduyla 15 dakikada 2 saatlik kullanım için şarj edilebilir. Qi-sertifikalı şarj matlarıyla şarj olur.

IPX4 sertifikasına sahip Bose QuietComfort kulaklıklar ter ve su sıçramalarına karşı korumalıdır.

Bose QuietComfort kulaklığı satın aldığınızda kutudan 2 adet Bose QuietComfort kulaklık (2 numara kulaklık ucu takılı şekilde), şarj kutusu, küçük ve büyük kulaklık uçları, USB-C (A-C) şarj kablosu çıkar.

İlgili İçerikler

Gündelik yaşamın yoğun ve koşuşturmacalı temposu içinde, kablosuz kulaklıklar gerçekten de hayatı kolaylaştırıyor. Ancak bildiğiniz üzere, kablosuz kulaklıklar kendi içlerinde...

Artık akıllanmış olan cep telefonlarımız cebimizden çok elimizde vakit geçiriyor. Yolda, işte, sporda, yemek yaparken… Her daim bir şekilde ilgilendiğimiz...

Teknolojinin günden güne ilerlemesiyle hayatımıza giren bluetooth kulaklık modelleri, kablosuz tasarımları sayesinde gündelik hayatımızı epey kolaylaştırıyor. Özellikle söz konusu spor...

9,5

(2)

Benzer Şeyler
Jabra Elite 85t

Ses teknolojilerinde iddialı olan markalardan Jabra, Elite 85t modelinde yarı-açık bir tasarıma eşlik eden İleri...

Beats Fit Pro

Spor yaparken kullanabileceğiniz en yüksek performanslı ve başarılı bluetooth kulak içi kulaklık modellerinden biri olarak...

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro

Anker’in Soundcore Liberty Air 2 Pro model kulaklıkları aktif gürültü önleme özelliğine sahip. Seyahat, dış...