bifikirbifikir

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro

Anker
Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro

Anker’in Soundcore Liberty Air 2 Pro model kulaklıkları aktif gürültü önleme özelliğine sahip. Seyahat, dış mekân ve iç mekân olmak üzere bulunduğunuz yere göre üç ayrı modda kullanabileceğiniz kulaklıkla sesinizin karşıya en net şekilde iletilebilmesi için ayrıca 6 mikrofon yer alıyor.

Soundcore Liberty Air 2 Pro aynı zamanda kendinize özel ekolayzer ayarı yapmanıza olanak sunuyor. Kulaklığı kutusundan çıkardıktan sonra Soundcore uygulamasını telefonunuza indirerek ekolayzer ayarlarını yapıp müzik dinlerken maksimum verimi elde edebilirsiniz. Uygulama üzerinden ayrıca dokunmatik kontrolleri kişiselleştirebilir ya da gürültü önleme profillerini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Kulaklıkların kulaktan çıkarıldığı otomatik olarak algılanır ve müzik durdurulur. Kulaklıklar geri takıldığında ise müzik kaldığı yerden devam eder.

Anker kulaklık kullanıcı konforu açısından da en iyiyi sunmaya çalışıyor. Ekstra yumuşak 9 çift silikon uçla gelen üründe her kullanıcı kendine uygun bir kulaklık ucu bulabilir.

Tam şarjla 7 saate kadar kullanım sunan cihazı şarj kılıfının da desteğiyle 26 saate kadar kullanmak mümkün. Şarj kılıfıyla yapacağınız 15 dakikalık şarj ise kulaklığınızı 3 saate kadar dinleme için kullanabilmenizi sağlıyor. Cihazı şarj etmek için kılıfın yanı sıra USB-C kablosu ya da Qi-sertifikalı şarj matları kullanılabilir.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro, Bluetooth 5.0 sürümünü destekliyor. Cihaz suya ve tere dayanıklıdır, spor yaparken ya da yağmur altında yürüyüşlerinizde kullanabilirsiniz.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro kulaklığı satın aldığınızda kutudan 2 adet Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro kulaklık, şarj kutusu, 9 çift kulaklık ucu ve USB-C kablosu çıkar.

İlgili İçerikler

Gündelik yaşamın yoğun ve koşuşturmacalı temposu içinde, kablosuz kulaklıklar gerçekten de hayatı kolaylaştırıyor. Ancak bildiğiniz üzere, kablosuz kulaklıklar kendi içlerinde...

Artık akıllanmış olan cep telefonlarımız cebimizden çok elimizde vakit geçiriyor. Yolda, işte, sporda, yemek yaparken… Her daim bir şekilde ilgilendiğimiz...

Teknolojinin günden güne ilerlemesiyle hayatımıza giren bluetooth kulaklık modelleri, kablosuz tasarımları sayesinde gündelik hayatımızı epey kolaylaştırıyor. Özellikle söz konusu spor...

9,5

(2)

Benzer Şeyler
Jabra Elite 85t

Ses teknolojilerinde iddialı olan markalardan Jabra, Elite 85t modelinde yarı-açık bir tasarıma eşlik eden İleri...

Beats Fit Pro

Spor yaparken kullanabileceğiniz en yüksek performanslı ve başarılı bluetooth kulak içi kulaklık modellerinden biri olarak...

Edifier TWS 330NB

Aktif gürültü önleme özelliğine sahip Edifier TWS 330NB fiyat/performans ürünü diyebileceğimiz bir cihaz. Her bir...