bifikirbifikir

Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 HX3806/31

Philips
Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 HX3806/31

Diş ve diş eti sağlığının korunması açısından, diş aralarının da yüzeyleri kadar etkili ve derinlemesine temizlenmesi son derece önemli. Diş fırçaları diş aralarına yeterli ölçüde ulaşamadığı için, diş hekimleri diş ipi ya da ağız duşu gibi tamamlayıcı ürünlerin de bakım rutinine dahil edilmesini tavsiye ediyor. Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 HX3806/31 Diş Arası Temizleyici de gelişmiş özellikleriyle ön plana çıkan bir ağız duşu modeli. Ürünün X şeklindeki Quad Stream isimli başlığı, su akışını dört farklı noktadan püskürterek hem diş aralarına hem de diş eti çizgisine daha etkili bir şekilde ulaşabiliyor. Böylece diş ipi kullanımına kıyasla daha etkili ve hızlı temizlik işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 HX3806/31 Diş Arası Temizleyici’nin iki farklı mod seçeneği mevcut. Temizlik modu günlük ve etkili temizlik için ideal. Sürekli akış sağlıyor. Derin temizlik modunda ise yoğunluk seviyesini ayarlayabiliyor ve daha kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Bu modda sürekli hassas su darbeleri gönderiliyor ve ürün sizi her bir diş için yönlendiriyor. Cihazın 360 derece dönebilen özel başlığı, zor bölgelere ulaşmak için oldukça avantajlı bir tasarıma sahip. Yalnızca 60 saniye içinde derinlemesine ve tam bir temizlik işlemi yapabilmenize olanak tanıyor. 

Su haznesi kapasitesi 250 ml olan Philips Sonicare Cordless Power Flosser 3000 modeli, hazneyi doldurma işlemini de mümkün olduğunca kolaylaştıran bir tasarıma sahip. Hazneyi çevirerek çıkarmanız mümkün. Ancak dilerseniz, yan doldurma kapağı aracılığıyla hazneyi çıkarmadan da yeniden doldurabiliyorsunuz. USB-C tipi kabloyla şarj edilebilen ürün, tam şarjda 14 güne kadar kablosuz kullanım imkanı sunuyor. Cihazın kutu içeriğinde F1 standart başlık, F3 Quad Stream başlığı, seyahat çantası, şarj kablosu ve adaptörü bulunuyor.

İlgili İçerikler

En İyi Şarjlı ve Elektrikli Diş Fırçası Marka ve ModelleriDiş ve diş eti bakımına yeterli düzeyde önem vermemek, kötü...

Düzenli ve doğru şekilde diş fırçalamak, hepimizin de bildiği üzere ağız sağlığının korunması açısından son derece önemli. Ancak dişlerimizi düzenli...

9,2

(2)

Benzer Şeyler
Philips Sonicare Cordless Power Flosser 2000 HX3801/11

Diş ve diş eti sağlığının korunması için dişlerin düzenli ve doğru şekilde fırçalanması elbette çok...

Waterpulse WP-V500 Ağız Duşu

Etkili bir ağız bakımının olmazsa olmaz aşamalarından ilki, elbette diş fırçalamak. Ancak diş fırçası dişlerin...

Oral-B AquaCare Series 4 Oxyjet Ağız Duşu

Diş ve diş eti sağlığınızı korumayı önemsiyorsanız, ağız bakımı rutininize diş ipi ya da ağız...