bifikirbifikir

Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Fırça

Oral-B
Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Fırça

Gerek modern yaşamın yoğun temposu gerekse dikkatsizlikler sebebiyle zaman zaman diş ve diş eti bakımımız için yeterli vakti ve özeni ayırmakta zorlanabiliyoruz. Dişlerimizi günde en az iki, tercihen üç kez ve her uygulamada minimum iki dakika boyunca fırçalamamız gerekiyor. Bunu yaparken dişlerimizdeki hiçbir bölgeyi gözden kaçırmamamız ve fırçalama işlemini doğru yöntemle yapmamız da oldukça önemli. Ancak başta da belirttiğimiz gibi, bu işlemi her defasında doğru ve yeterli şekilde yapamayabiliyoruz. 

Eğer siz de günlük diş ve diş eti bakımında size daha etkin temizlik yapma imkanı sunacak bir diş fırçası modeli arıyorsanız, tercihinizi Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Fırça’dan yana kullanabilirsiniz. Oral-B’nin Vitality’den daha gelişmiş serileri de mevcut. Bu seri temel temizlik konseptiyle sunulduğu için, çok daha uygun fiyatlı modeller barındırıyor. Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Fırça da bu sayede en çok tercih edilen modeller arasında. Fırça gövdesinde iki dakikalık zamanlayıcısı olması sayesinde size dişlerinizi yeterli süre boyunca fırçaladığınızdan emin olma fırsatı da sunan bu ürün, 2D temizleme hareketi gerçekleştiriyor. Markanın ünlü CrossAction fırça başlığı her bir dişi on altı derecelik açıyla sararak ulaşılması zor bölgelerde de etki gösteriyor. Manuel diş fırçalarına kıyasla, plak ve leke gidermede daha etkili sonuçlar verdiği klinik olarak kanıtlanan Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Fırça’nın fırça başlığının üç ayda bir değiştirilmesi tavsiye ediliyor. 

Oral-B Vitality serisinde yer alan bir de Oral-B Vitality 150 isimli bir model seçeneği mevcut. Bu modelde iki farklı fırça başlığı bulunuyor. Bu sebeple, eğer elinizin altında bir yedek başlık olsun isterseniz ya da cihazı iki kişi kullanmayı düşünüyorsanız, Vitality 150 modelinden yana da seçim yapabilirsiniz.

İlgili İçerikler

En İyi Şarjlı ve Elektrikli Diş Fırçası Marka ve ModelleriDiş ve diş eti bakımına yeterli düzeyde önem vermemek, kötü...

Düzenli ve doğru şekilde diş fırçalamak, hepimizin de bildiği üzere ağız sağlığının korunması açısından son derece önemli. Ancak dişlerimizi düzenli...

9,2

(1)

Benzer Şeyler
Oral-B Vitality Pro Elektrikli Diş Fırçası

Oral-B’nin en sevilen ve uygun fiyatlı şarjlı diş fırçası serilerinden biri, Vitality serisi. Çok sayıda...

Oral-B Genius 8000 Şarjlı Diş Fırçası

Eğer dişlerinizi fırçalarken hiçbir bölgeyi atlamak istemiyor ve hem doğru hem de etkin fırçalama yapmayı...

Oral-B iO 10 Serisi Şarjlı Diş Fırçası

2023 yılı itibarıyla Oral-B’nin şimdilik en gelişmiş şarjlı diş fırçası modeli, iO 10 serisi içinde...