bifikirbifikir

Oral-B iO 10 Serisi Şarjlı Diş Fırçası

Oral-B
Oral-B iO 10 Serisi Şarjlı Diş Fırçası

2023 yılı itibarıyla Oral-B’nin şimdilik en gelişmiş şarjlı diş fırçası modeli, iO 10 serisi içinde yer alıyor. Bu seride yer alan modelin en önemli ve yenilikçi özellikleri, akıllı şarj cihazının bulunması ve size gerçek zamanlı geri bildirimler vererek diş fırçalama işlemini en doğru şekilde yapmanıza yardımcı olması. Eğer siz de diş bakımınızda profesyonel ve yenilikçi özelliklere sahip olan bir elektrikli diş fırçası modeli tercih etmek istiyorsanız; gelin, Oral-B iO 10 Serisi Şarjlı Diş Fırçası’nı daha yakından keşfedelim. 

Dişlere nazik mikro titreşimler veren ve yuvarlak formu diş hekimlerinden ilhamla tasarlanmış olan bir başlığı bulunan Oral-B iO 10 Serisi Şarjlı Diş Fırçası, manuel diş fırçalarına kıyasla yalnızca bir hafta içinde daha temiz ve ferah bir ağız hissine kavuşmanızı vadediyor. Hassas mikro titreşimler uygulayan cihazın Sense Akıllı Şarj Cihazı, kullanıcılara kişiselleştirilmiş canlı rehberlik sağlıyor. Siz bu ürünle dişlerinizi fırçalarken yapay zeka ve 3D diş izleme teknolojileri devreye girerek dişlerinizin ön, arka ve üst yüzeylerini en iyi şekilde fırçalayabilmeniz için size rehberlik ediyor. Ürünün interaktif renkli ekranında farklı fırçalama modlarını ve başlık değiştirme uyarılarını görebiliyorsunuz. En iyi uygulamaları yapabilmeniz adına, fırça başlığının üç ayda bir değiştirilmesi öneriliyor. 

Oral-B iO 10 Serisi Şarjlı Diş Fırçası’nda yedi farklı fırçalama modu mevcut. Bunlar; günlük temizlik, yoğun temizlik, hassas mod, beyazlatma, süper hassas mod, diş eti bakımı ve dil temizleyici şeklinde sıralanıyor. Ürünün en önemli ve dikkat çekici özelliklerinden biri de akıllı basınç sensörüne sahip olması. Bu sensör aracılığıyla dişlerinize ve diş etlerinize doğru miktarda basınç uygulayıp uygulamadığınızı, cihazın kırmızı, beyaz ve yeşil renkli sinyalleri aracılığıyla takip edebiliyorsunuz. Akıllı şarj kabı üç saatlik hızlı şarj sağlayabiliyor. Ürünün paket içeriğinden seyahat şarj kabı ve bir adet yedek başlık da çıkıyor.

İlgili İçerikler

En İyi Şarjlı ve Elektrikli Diş Fırçası Marka ve ModelleriDiş ve diş eti bakımına yeterli düzeyde önem vermemek, kötü...

Düzenli ve doğru şekilde diş fırçalamak, hepimizin de bildiği üzere ağız sağlığının korunması açısından son derece önemli. Ancak dişlerimizi düzenli...

9,2

(1)

Benzer Şeyler
Oral-B Vitality Pro Elektrikli Diş Fırçası

Oral-B’nin en sevilen ve uygun fiyatlı şarjlı diş fırçası serilerinden biri, Vitality serisi. Çok sayıda...

Oral-B Genius 8000 Şarjlı Diş Fırçası

Eğer dişlerinizi fırçalarken hiçbir bölgeyi atlamak istemiyor ve hem doğru hem de etkin fırçalama yapmayı...

Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Fırça

Gerek modern yaşamın yoğun temposu gerekse dikkatsizlikler sebebiyle zaman zaman diş ve diş eti bakımımız...