bifikirbifikir

Oral-B Genius X 20000 Luxe Edition Akıllı Diş Fırçası

Oral-B
Oral-B Genius X 20000 Luxe Edition Akıllı Diş Fırçası

Oral-B’nin en sevilen şarjlı diş fırçası serilerinden biri olan Genius’un 2023 yılı itibarıyla en gelişmiş modeliyle tanıştınız mı? Bu seri, markanın pozisyon algılama becerisi olan ilk fırçası kullanılarak geliştirilmesi sebebiyle çok seviliyor. Oral-B Genius X 20000 Luxe Edition Akıllı Diş Fırçası da en yeni teknolojilerle donatılmış bir model. Antrasit gri ve rose gold olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan bu modelde yapay zeka teknolojisi bulunuyor. Bu teknoloji her uygulamada fırçalama stilinizi tanımanın yanı sıra, tüm dişlerinizi etkin ve yeterli şekilde fırçalamanıza yardımcı olmak için size rehberlik ediyor. Üstelik, Oral-B Genius X 20000 Luxe Edition Akıllı Diş Fırçası’nda hassas diş etlerini korumaya yardımcı olan bir diş eti koruma teknolojisi de mevcut. 

Diş eti koruma teknolojisi sayesinde 360 SmartRing ve Diş Eti Basınç Kontrolü özellikleri bulunan Oral-B Genius X 20000 Luxe Edition Akıllı Diş Fırçası, dişlerinizi fazla sert fırçaladığınız takdirde hızı otomatik olarak düşürüyor. Böylelikle isteseniz de dişlerinize ya da diş etlerinize onlara zarar verecek bir basınç uygulayamıyorsunuz. Dişlerinizde fırçalamayı ihmal ettiğiniz bölgeler olması halinde de sizi uyaran cihaz, size tam ve etkin bir temizlik deneyimi sunabilmek adına markanın açılı kıllara sahip CrossAction fırça başlığı kullanılarak tasarlanmış. Ürünün kutu içeriğinde dört farklı fırça başlığı mevcut. Bu sayede cihazı ister ailece kullanabiliyor, ister fırça başlığı değiştirme zamanı geldiğinde yedek başlıkları hemen devreye sokabiliyorsunuz. 

Oral-B Genius X 20000 Luxe Edition Akıllı Diş Fırçası’nın altı farklı fırçalama modu seçeneği mevcut. Bunlar içinde dil temizleme, hassas temizlik, diş beyazlatma ve diş eti bakımı seçenekleri de yer alıyor. Ürünün kutu içeriğinden fırça başlıklarının ve gövdenin yanı sıra, bir lityum iyon pil ile akıllı seyahat kutusu da çıkıyor.

İlgili İçerikler

En İyi Şarjlı ve Elektrikli Diş Fırçası Marka ve ModelleriDiş ve diş eti bakımına yeterli düzeyde önem vermemek, kötü...

Düzenli ve doğru şekilde diş fırçalamak, hepimizin de bildiği üzere ağız sağlığının korunması açısından son derece önemli. Ancak dişlerimizi düzenli...

9,0

(2)

Benzer Şeyler
Oral-B Vitality Pro Elektrikli Diş Fırçası

Oral-B’nin en sevilen ve uygun fiyatlı şarjlı diş fırçası serilerinden biri, Vitality serisi. Çok sayıda...

Oral-B Genius 8000 Şarjlı Diş Fırçası

Eğer dişlerinizi fırçalarken hiçbir bölgeyi atlamak istemiyor ve hem doğru hem de etkin fırçalama yapmayı...

Oral-B Vitality Cross Action Şarjlı Fırça

Gerek modern yaşamın yoğun temposu gerekse dikkatsizlikler sebebiyle zaman zaman diş ve diş eti bakımımız...